Sunday, June 16, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Soft Cut nowa kolekcja Riny Cossack

Soft Cut nowa kolekcja Riny Cossack

Projekty charakteryzuje ciekawa konstrukcja i spokojna gama kolorystyczna. Aplikacje zostały zaprojektowane w łagodniejszej wersji.

Kolekcja SOFT CUT RINA COSSACK na sezon A/W 2014/15 to najnowsza, bardziej casualowa kolekcja projektantki marki Justyny Żmijewskiej. W odróżnieniu do poprzednich kolekcji tym razem ubrania są przede wszystkim komfortowe i możliwe do założenia na wiele różnych okazji.

Projekty charakteryzuje ciekawa konstrukcja i spokojna gama kolorystyczna. Aplikacje zostały zaprojektowane w łagodniejszej wersji. Falbany o miękkiej linii subtelnie podkreślają kobiecą sylwetkę. Po raz pierwszy w propozycjach RINA COSSACK pojawiły się ciepłe, bawełniane bluzy i tuniki z oryginalnym haftem. Oprócz tego w kolekcji można znaleźć płaszcze, żakiety, spodnie i sukienki koktajlowe. Projekty powstały z ciepłych i lekkich naturalnych tkanin- wełny, kaszmiru i bawełny.

 

Kolekcja RINA COSSACK na sezon A/W 2014/15 jest już dostępna w RINA COSSACK Atelier przy placu Konstytucji 5 m.13 w Warszawie, a wkrótce będzie ją można kupić także w butiku online.

Sesja zdjęciowa:

Zdjęcia: Marcin Urban Photography

Modelka: Nina Kilińska-Chłystek/ United For Models

Stylista: Konrad Fado

Make-up & włosy: Emi Noremberg Make Up Artist

Asystent: Barbara Świat

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ