Sunday, April 14, 2024
Home / Kultura  / Recenzje  / Diabelski romans…

Diabelski romans…

Erotyk dla kobiet o mocnych nerwach..

romans sny morfeusza seks książka

Romans nietypowy / fot. materiały praosowe

3 lipca premiera Snów Morfeusza autorstwa K.N. Haner, polskiej pisarki, która zadebiutowała powieścią Na szczycie. Sny Morfeusza to pierwsza część trylogii z gatunku romans, tak ostatnio ukochanego przez polskie czytelniczki. Na szczyt listy bestsellerów Empiku powieść trafiła jeszcze przed oficjalną premierą.

 

romans sny morfeusza seks książka

Romans nietypowy / fot. materiały praosowe

Sny Morfeusza nie są typowym romansem. Schemat może wydawać się stereotypowy, bo to historia młodej dziewczyny, która wdaje się w intymną relację z szefem. Jednak całe zaplecze, przeszłość bohaterów, ich sekrety, problemy i charaktery odbiegają od znanych bohaterów romansów. Główną postacią powieści jest Cassandra, która nie jest niewiniątkiem. Jest i Adam – Morfeusz, typ człowieka, którego się albo kocha albo nienawidzi. Ich relacja opiera się na silnej namiętności, której oboje nie rozumieją. To powieść kipiąca od emocji, dodatkowo osadzona w intrygującej mafijnej rzeczywistości. Ta książka to pozycja obowiązkowa dla wielbicielek literatury kobiecej! Nasycona erotyzmem, przełamująca konwenanse i nieprzyzwoicie wciągająca historia o jakiej marzy każda kobieta… ale wstydzi się do tego przyznać.

„Powieść K.N. Haner ma wszystko, czego potrzeba, by osiągnąć sukces. Pięknych bohaterów, tajemnicę oraz ogromną dawkę erotyzmu. Sny Morfeusza wprowadzają czytelniczkę w nieustanny stan podniecenia. Na takie książki jest dziś zapotrzebowanie, bo kobiety po prostu… chcą czytać o seksie. Erotyki wchodzą na salony”

Ewa Podleśna ‑Ślusarczyk, dlaLejdis.pl

Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety, nic nie idzie po jej myśli, a poznanie Adama McKeya — jej przyszłego szefa — komplikuje wszystko jeszcze bardziej.

Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu, ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność, nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry, której zasady są bardzo proste, ale narażają oboje na ogromne ryzyko.

Jak potoczy się historia, która nigdy nie powinna się wydarzyć?

Sny Morfeusza to intensywna, pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura, która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama! „Dlaczego zakochujemy się w osobach kompletnie dla nas nieodpowiednich? Nigdy nie lubiłam tak zwanych złych chłopców, ale Adam nawet do tego typu facetów się nie zalicza. To nie jest zły chłopiec, to jest ktoś, od kogo powinnam się trzymać z daleka — i doskonale o tym wiem. Wiem, ale nie potrafię tego zrobić.”

K.N. Haner – to pseudonim polskiej autorki, która w 2015 roku debiutowała powieścią Na szczycie, cieszącej się uznaniem wśród czytelniczek literatury kobiecej. Jeszcze w tym roku ma się ukazać druga część serii: Miłość w rytmie rocka. Prywatnie K.N. Haner jest osobą bardzo rodzinną, wesołą i otwartą. Uwielbia pisać, czytać i gotować. Kocha polskie morze i Mazury. Marzy jej się nurkowanie na rafie koralowej u wybrzeży Australii.

Oficjalna strona książki: http://bit.ly/Sny_Morfeusza
Oficjalny funpage autorki: https://www.facebook.com/TrylogiaNaSzczycie/

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ