Friday, April 19, 2024
Home / Kultura  / Śniadanie w kinie

Śniadanie w kinie

Gdzie najlepiej wybrać się na śniadanie? Do kina właśnie, co dwa tygodnie począwszy od 29 sierpnia, spotykamy się w kinokawiarnia Kika.

Gdzie na śniadanie? Do kina. / fot. materiał prasowy

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia a o kinie mówią – najpiękniejsza ze sztuk. Postanowiliśmy połączyć te dwie idee pod szyldem projektu ŚNIADANIE W KINIE. To nowy cykl filmowo-kulinarny, na który zaprasza Kinokawiarnia KIKA.

Gdzie na śniadanie? Do kina. / fot. materiał prasowy

Gdzie na śniadanie? Do kina. / fot. materiał prasowy

Spotykamy się w piątki o godzinie 10:00 co dwa tygodnie, począwszy od 29 sierpnia. Zaczniemy – a jakże! – od pysznego śniadania, a po nim premierowy pokaz filmowy. Reżyserami pierwszego odcinka Śniadania w kinie będą Paweł Łukasik i Grzegorz Targosz, twórcy bloga kulinarnego Gotowanie z Pasją. W roli głównej wystąpią tosty, a towarzyszyć im będą inne pyszności.

Na deser – film „W JEGO OCZACH” w reżyserii Daniela Ribeiro.

Wśród uczestników rozlosujemy płyty DVD od dystrybutora filmu „W Jego Oczach” – Tongariro Releasing.

„W jego oczach” –  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

Bilety: 20 zł, konieczna rezerwacja: e-mail: kasa@kinokika.pl lub tel: 12/296 41 52

Szczegóły na kinokika.pl i facebook.com/kinokika

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ