Wednesday, June 19, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Śniadanie w ARTNAIL

Śniadanie w ARTNAIL

6 czerwca, w niedzielny poranek, w krakowskim salonie ARTNAIL zapachniało kawą i ciastem. Właścicielka salonu zaprosiła na śniadanie te spośród krakowskich blogerek modowych, które inspirują umiejętnościami łączenia kolorów, materiałów i faktur. Rozmawiały o najnowszych trendach

6 czerwca, w niedzielny poranek, w krakowskim salonie ARTNAIL zapachniało kawą i ciastem. Właścicielka salonu zaprosiła na śniadanie te spośród krakowskich blogerek modowych, które inspirują umiejętnościami łączenia kolorów, materiałów i faktur. Rozmawiały o najnowszych trendach w stylizacji paznokci.

Śniadanie w ARTNAIL

Zdjęcie 1 z 14

fot. materiał prasowy

Zależało nam, aby każda z blogerek powiedziała, co jej się podoba a co nie, co je inspiruje i dlaczego – mówi właścicelka salonu. Każda z zaproszonych dziewczyn prezentowała inny styl, inne poglądy na najnowsze trendy. Dla naszego salonu takie kontakty są niezwykle cenne i inspirujące. A przy okazji chciałyśmy pokazać, że i w Krakowie wychodzi się naprzeciw trendom w stylizacji paznokci i że otwieramy się na takie spotkania.

Kosmetyczki z ARTNAIL przedstawiły najnowsze trendy – pokazały kolory i wzory, które będą latem królować na paznokciach. Największym hitem wakacji ma być moon (jednolity kolor paznokcia oddzielony od skórki kontrastowym półksiężycem). Drugim z najmodniejszych trendów jest odwrócony french (jasny paznokieć z intensywniejszą w kolorze końcówką), łączący lakiery metaliczne i pastelowe. Wieli zwolenników mają paznokcie ozdobione wzorami geometrycznymi, pojedynczymi lub w kompozycjach. Tu najmodniejszy jest mariaż czerni i bieli. Coraz popularniejsze są lakiery piaskowe, które królują na pokazach najsławniejszych projektantów. Od kilku sezonów niesłabnącą popularnością cieszą się zdobienia i wzory graficzne, obecne w domach mody Prada, Marc Jacobs czy Louis Vuitton. Artystyczne zdobienia można też stosować na paznokciach stóp. Mogą być identyczne jak u dłoni, bądź też w jakiś sposób do nich nawiązywać. Okazało się, że warto też zainwestować w lakiery neonowe, jednak należy pamiętać, że przy tak jaskrawych kolorach zadbane i kształtne paznokcie to podstawa. Blogerki usłyszały, jak należy prawidłowo pielęgnować paznokcie, mogły też skorzystać z indywidualnej konsultacji. Na koniec przyznały zgodnie, że spotkania, na których w przyjemnej atmosferze można podyskutować o trendach i inspiracjach, są rzadkością.

[Not a valid template]

Salon ARTNAIL ma w planach kontynuowanie tego typu spotkań, a w daslszej perspektywie –zorganizowanie konferencji o trendach w stylizacji paznokci.

Małgorzata Klimczuk

Salon ARTNAIL, ul. Zwierzyniecka 25, Kraków, tel. kom. 662 844 690, tel. 12 357 10 66; email. salon@artnail.pl

Zapraszamy również na naszą stronę www.artnail.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ