Sunday, June 16, 2024
Home / Moda  / Smmash ‒ odzież sportowa, która dopasowuje się do Twojego stylu życia

Smmash ‒ odzież sportowa, która dopasowuje się do Twojego stylu życia

Technologia w służbie sportu

ubrania SMMASH

Grafika: materiał Partnera

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi ‒- litry potu wylanego na turniejach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nam, z jakimi doświadczeniami zmagają się sportowcy (profesjonaliści oraz debiutanci) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do wypracowania, a następnie stworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie wyniki osiągasz

 

Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że ubrania SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady innowacyjnych narzędzi, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich wydajność ‒ także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim treningu z pewnością widoczny jest pot, a wraz z nim – nie do końca przyjemne „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią wyśmienitą pożywkę.

 

Doskonale to rozumiemy. Z racji tego włókna będące w produktach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym środkiem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko regulują temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale również aktywnie przeciwdziałają powstawanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować idealne uwarunkowania do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie hamują Twoich ruchów, gwarantują doskonałe „czucie” oraz komfort, w ubraniach SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch. Dzięki niej nasze produkty zyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – właściwie przystosowywujące się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z istotnych determinantów, który decyduje o wygodzie, stopniu zmęczenia, a najważniejsze – efektach ćwiczeń. Jeśli chcemy w czasie ćwiczeń dawać z siebie maksimum – musisz troszczyć o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać? Z pomocą ponownie pojawia się nasza odzież, a także ‒ technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim sprawnie odprowadza pot nawarstwiony na skórze, tym samym nadzorując, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140 proc. trwalsze na przetarcia – w porównaniu do podstawowych materiałów termo aktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie pozwala uzyskiwać nawet 40% głębsze odcienie, a przede wszystkim nie wykorzystuje rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i sprawnie może sprzyjać każdemu ‒ także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam ‒ w czasie codziennych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Gwarantujemy, że od razu odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

 

Zobacz: rashguard mma SMMASH

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ