Wednesday, April 17, 2024
Home / Kultura  / SMERFY live on stage

SMERFY live on stage

Widowisko na żywo dla całej rodziny już w Polsce

Neil Patrick Harris zagrał w kinowych „Smerfach” / fot. materiały prasowe

Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko SMERFY live on stage dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, już od 12 stycznia 2017 r., w 6 polskich miastach

Neil Patrick Harris zagrał w kinowych „Smerfach” / fot. materiały prasowe

Neil Patrick Harris zagrał w kinowych „Smerfach” / fot. materiały prasowe

Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie! Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.

Źródło: YouTube/Smurfs_Official_Channel

Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne tournée – największe i zarazem jedyne licencjonowane show SMERFY live on stage skradnie serca widzów w Polsce. Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie! W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem. To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek. Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. Jeśli uważacie, że SMERFY niczym was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!

Gargamel i Klakier nie ułatwią Smerfom sprawy! / fot. materiały prasowe

Gargamel i Klakier nie ułatwią Smerfom sprawy! / fot. materiały prasowe

Serdecznie zapraszamy:

12-16.01.2017 – HALA TORWAR – Warszawa
19-21.01.2017 – ERGO ARENA – Gdańsk/Sopot
24-25.01.2017 – HALA STULECIA- Wrocław
28-31.01.2017 – ICE KRAKÓW – Kraków
3-5.02.2017 – AZOTY ARENA – Szczecin
8-9.02.2017 – HALA ARENA – Poznań

Bilety do nabycia na stronie www.makroconcert.pl, eventim.pl i w salonach EMPIK.

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 토토사이트 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Info to that Topic: miastokobiet.pl/smerfy-live-on-stage/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ