Sunday, April 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Smartwatch damski do 500 zł

Smartwatch damski do 500 zł

Podaruj sobie taki gustowny, uniwersalny drobiazg

Smartwatch damski

Każdy smartwatch damski tej klasy został doskonale zaprojektowany / fot. materiały Partnera

Smartwatche damskie są chętnie wybierane przez panie poszukujące nowoczesnego zegarka, który łączy w sobie świetny wygląd z szeroką funkcjonalnością. Czy jednak można znaleźć dobry smartwatch damski do 500 zł?

 

Najlepsze smartwatche damskie do 500 zł

Smartwatche to nowoczesne, inteligentne zegarki, które na dobre zagościły na rynku. Ich szeroka funkcjonalność wraz z atrakcyjnym wzornictwem sprawia, że pełnią one podwójną funkcję — sportowego urządzenia wspierającego nas w aktywnościach fizycznych, jak również modnego dodatku. Nowoczesny sprzęt za sprawą swojego wykonania zapewnia wygodę użytkowania, a dzięki łączności z telefonem przez Bluetooth pozwala na odczyt zebranych wskazań na ekranie.

Szeroka funkcjonalność smartwatchy do 500 zł

Smartwatche damskie wyświetlają powiadomienia informujące o ważnych wydarzeniach lub działaniach, w tym połączeniach oraz przychodzących wiadomościach SMS. Ponadto na ekranie zegarka odczytamy także powiadomienia z portali społecznościowych. Oprócz wyświetlania powiadomień z telefonu smartwatch damski obsługuje wiele sportowych aplikacji. Duża ilość wgranych dyscyplin sprawia, że będziemy mogli rozwijać swoje ulubione aktywności fizyczne. Ponadto większość urządzeń może zarządzać odtwarzaniem multimediów. GPS pozwala z kolei śledzić lokalizację lub otrzymywać alerty specyficzne dla lokalizacji.

Smartwatch damski Garett na co dzień

Bardzo popularnymi smartwatchami damskimi do 500 złotych są Garetty. Polska marka proponuje modele utrzymane w sportowo-casualowym stylu, które przypadną do gustu paniom szukającym uniwersalnym urządzeń wspierających ich codzienną aktywność. Smartwatche damskie Garett przydadzą się w trakcie spaceru (zliczając ilość kroków), wyjścia w góry (sprawdzając wysokość, na jakiej się znajdujemy), czy joggingu (mierząc puls i ciśnienie).

Smartwatch damski Rubicon w kobiecym stylu

Biżuteryjny, kobiecy styl eksplorują smartwatche damskie Rubicon. Modele o okrągłych cyferblatach zawieszone na mediolańskich bransoletach, przyciągają uwagę swoim biżuteryjnym wyglądem. Gęsta plecionka w kolorze srebra lub złota bardzo ładnie układa się na nadgarstku, zapewniając jednocześnie bezpieczne i komfortowe noszenie zegarka. Wraz z oprogramowaniem treningowym do dyspozycji mamy także sterowanie muzyki z poziomu zegarka, ciśnieniomierz, monitor snu, a także funkcję znajdź telefon.

Smartwatche damskie do 500 zł w miejskim stylu od marki Marea

Damskie smartwatche do 500 złotych mogą przyjąć także typowo miejski styl. Kolorowe modele na stalowych bransoletach lub silikonowych paskach łączą w sobie użytkowość ze świetnym wyglądem. Dzięki nowoczesnej konstrukcji wymiany, w mgnieniu oka zmienimy charakter naszego zegarka. Modele w pracy spełnią funkcję eleganckiego dodatku uzupełniającego naszego stroju, a po niej będą multisportowym urządzeniem wspomagającym naszą aktywność fizyczną na siłowni.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ