Sunday, March 3, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Smartfon dla nowoczesnej kobiety

Smartfon dla nowoczesnej kobiety

Jakie cechy powinien mieć nowoczesny smartfon? Podpowiadamy jaki powinien być idealny smartfon dla nowoczesnej kobiety.

Smartfon dla nowoczesnej kobiety

Smartfon dla nowoczesnej kobiety / fot. fotolia

Jakie cechy powinien mieć nowoczesny smartfon? Przede wszystkim musi być funkcjonalny, co nie oznacza, że musi być uniwersalnym kombajnem radzącym sobie ze wszystkim z perfekcją gwarantowaną przez najwyższe na rynku osiągi.

Smartfon dla nowoczesnej kobiety

Smartfon dla nowoczesnej kobiety / fot. fotolia

iPhone 5C – 5S?

Wersja 5C najnowszego iPhone’a to przykład telefonu modnego, będącego w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane pod względem estetyki gusta. Literka C jest skrótem od słowa „color” – w tej wersji dostępne jest aż 5 ciekawych barw: biały, różowy, żółty, zielony i niebieski. iPhone 5C to zdecydowanie propozycja dla kobiet. W zasadzie wszystko w tym telefonie stoi na wysokim, dobrym poziomie: jest szybki, atrakcyjny wizualnie, robi świetne zdjęcia i co najważniejsze dla wielu osób, stanowi podkreślenie dobrego gustu posiadacza. Dla porządku można dodać, iż flagowym produktem Apple jest wersja 5S, która technicznie bije model Colour na głowę – warto o tym pamiętać przy wyborze odpowiedniego dla siebie wariantu.

HTC One

Telefon od tajwańskiego producenta wymieniany jest jako jeden z lepszych modeli roku 2013, działającym w kooperacji z systemem Android: potencjalny użytkownik powinien zwrócić uwagę na dużą ilość wbudowanej pamięci wewnętrznej (32 GB), atrakcyjny wizualnie wyświetlacz wytworzony w technologii Super LCD 3 oraz 4 dostępne wersje kolorystyczne. HTC One jest postrzegany jako smartfon wysokiej klasy, co ma swoje odbicie w cenie – z tego względu warto zwrócić swoją uwagę również na jego młodszego brata HTC One Mini: odrobinę tańszego, ale równie funkcjonalnego. Najnowsza odsłona One nosi symbol M8 – telefon śmiało może konkurować z najlepszymi propozycjami od Apple czy Samsunga.

Sony Xperia M

Dobry przykład telefonu budżetowego, stylistyką i charakterem nawiązującym do znacznie bardziej zaawansowanej wersji Z. Telefon w polskiej dystrybucji dostępny np. od 3 zł – taryfa Bez Limitu w Plusie, co jeszcze bardziej podnosi jego atrakcyjność. Na uwagę zasługuje dobra wydajność baterii, która pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia co najmniej przez dwa dni. Choć parametry sprzętu nie należą do najwyższych, to bez wątpienia posiadacz tego telefonu nie ma się czego wstydzić, Xperie były, są i będą bardzo ładnymi smartfonami – model M to potwierdza.

Nokia Lumia 1320 LTE

Telefon pracuje na wydajnym, dwurdzeniowym procesorze, co w połączeniu z systemem Windows Phone 8, gwarantuje płynną i niezakłóconą pracę. Duży, 6-calowy ekran pracujący w rozdzielczości HD z pewnością spodoba się osobom, które szukają alternatywy dla ciężkiego tableta. Warto wspomnieć o funkcjonalności: tajemniczy symbol LTE obok numeru modelu oznacza, że telefon będzie mógł korzystać z szybkiego Internetu (nawet do 150 mbps).

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ