Saturday, May 25, 2024
Home / Uroda  / Smart Aging – naturalne piękno, wydobywane przez czas

Smart Aging – naturalne piękno, wydobywane przez czas

Zamiast walczyć ze skutkami upływu czasu, warto o siebie zadbać, mądrze pielęgnując dojrzewającą urodę. Wówczas mamy gwarancję, że pozostaniemy autentyczne i naturalne, a nic tak nie podkreśla naszej wyjątkowości     Środowisko, w którym żyjemy, nie szczędzi naszej

Zabiegi w klinice

Klinika Divia/fot. materiały prasowe

Zamiast walczyć ze skutkami upływu czasu, warto o siebie zadbać, mądrze pielęgnując dojrzewającą urodę. Wówczas mamy gwarancję, że pozostaniemy autentyczne i naturalne, a nic tak nie podkreśla naszej wyjątkowości

 

 

Środowisko, w którym żyjemy, nie szczędzi naszej skórze problemów, przyspieszających procesy starzenia. Zachodzą one tym szybciej, im bardziej jesteśmy wystawione na długotrwały stres. To nam jednak nie przeszkadza, wzorem naszych matek i babć, marzyć o nieprzemijającej urodzie i młodości. Na szczęście jesteśmy w lepszej od nich sytuacji – dysponujemy środkami, pozwalającymi zachować piękno przez długie lata. Skóra to największy organ odpornościowy organizmu. Jeśli we współpracy z kosmetologami zapewnimy sobie wysoką jakość zabiegów i regularność ich stosowania, możemy być pewne zdumiewających i długotrwałych efektów. Dopiero wówczas powinnyśmy brać pod uwagę ewentualność zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Ten sposób myślenia nie jest obcy naukowcom, pracującym w laboratoriach firm kosmetycznych. Marka Babor, na której pracuję, nieustannie doskonali formuły kosmetyków, wykorzystując innowacyjne substancje czynne, opracowuje nowe receptury, prowadzi szeroko zakrojone badania. Zabiegi, które oferuję moim klientom, to gwarancja skuteczności i ochrony. Potrafię dowieść, że nie są to puste slogany. A oto niektóre z nich:

Babor SeaCreation
Inowacyjna luksusowa pielęgnacja odmładzająca. Proteina Glycocéane GP3 w połączeniu z dostarczającym energii BABOR thermophilus oraz ekskluzywnym wyciągiem z alg, zwanych zielonym kawiorem, tworzy kompleks sea-telligent, który odmładza skórę, optymalizując jej życiowe funkcje, a przy tym zapobiega przedwczesnemu starzeniu oraz
wyraźnie redukuje już istniejące oznaki upływającego czasu.

BABOR thermophilus
To zabieg na bazie termoaktywnych mikroorganizmów z głębin Zatoki Kalifornijskiej. Optymalizuje procesy antyoksydacyjne oraz stymuluje funkcje regeneracji komórek skóry. Dzięki temu skóra zyskuje nową dawkę energii i promienieje świeżością.

Glycocéane GP3
Białko o niezwykłym działaniu anti-aging. Stymuluje powstawanie nowych komórek, fibroblastów i keratynocytów, dzięki którym przybywa w skórze kolagenu. W efekcie procesy odnowy skóry zostają przyspieszone, tkanka wzmocniona i ujędrniona, a zmarszczki wyraźnie się spłycają.

Wyciąg z zielonego kawioru
Wyciąg z alg Caulerpa lentillifera, zwanych również zielonym kawiorem, stymuluje wytwarzanie lamininy-5 i kolagenu typu IV, optymalizując komunikację między komórkami naskórka i poprawiając jego kondycję. Kontury twarzy stają się bardziej wyraźnie, a skóra odzyskuje elastyczność.

Specjalny masaż BABOR Effective Wave z ciepłym obsydianem i chłodnym koralem stymuluje zakończenia nerwowe w skórze, tkance łącznej i mięśniach, zapewniając maksymalny efekt regeneracji i odprężenia, a w połączeniu z niezwykłymi składnikami produktów SeaCreation przywraca naturalne piękno i pełną równowagę.
Przed każdym zabiegiem Klient konsultowany jest z kosmetologiem, przeprowadzamy też badanie skóry za pomocą mikrokamery.

 

mgr Marta Mendel

 

 

Divia kosmetyka

mgr Marta Mendel/ fot. materiały prasowe

 

 

 

 

mgr Marta Mendel

absolwentka
Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy,
wykładowczyni akademicka, instruktorka
zawodu, wykładowczyni na AWF w Krakowie
na kierunku kosmetologia, specjalistka podologii i trychologii, instruktorka programu
Zdrowe Nogi, autoryzowany szkoleniowiec
marki Gehwol, właścicielka gabinetu kosmetycznego Divia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabinet Kosmetyczny

Mgr Marta Mendel
ul. Bratkowa 11, 30-001 Kraków
tel. 601 550 407
www.divia.pl

 

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ