Wednesday, February 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Ślubne dzieła sztuki – fryzury ślubne spod ręki mistrzów

Ślubne dzieła sztuki – fryzury ślubne spod ręki mistrzów

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Idealna fryzura jest uzupełnieniem pięknej sukni. Ale jak ją właściwie dopasować?

fot. materiał prasowy

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Idealna fryzura jest uzupełnieniem pięknej sukni, efektownego makijażu i swoistą wisienką na torcie. Mało która panna młoda decyduje się na samodzielnie uczesanie w dniu ślubu.Zwłaszcza fantazyjne, eleganckie upięcia bardzo ciężko wykonać samemu. Uczesanie w niezmiennej formie powinno przetrwać cały wieczór, musi prezentować się doskonale na zdjęciach i sprostać tanecznym szaleństwom na parkiecie.Takie efekty zagwarantować może tylko doskonale przygotowany fryzjer!

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Gumki do włosów, spinki i lakier w rękach mistrza

Wykonanie perfekcyjnej fryzury ślubnej wymaga sporych umiejętności manualnych, zwłaszcza jeśli panna młoda zdecydowała się na pełne przepychu, niezwykle efektowne uczesanie. Fryzjer musi wykazać się naprawdę ogromną wprawą i zaangażowaniem, aby na jedną noc stworzyć na głowie swojej klientki prawdziwe dzieło sztuki. Nie może zapominać także o tym, że fryzura ślubna musi pasować do najnowszych trendów i harmonizować z typem urody panny młodej.

Ślubne fryzury? Najważniejsze utrwalenie 

Najlepsza fryzura ślubna to przede wszystkim skuteczne i naturalne utrwalenie. Właśnie dlatego podstawą stworzenia takiego uczesania jest wybór najwyższej jakości kosmetyków do stylizacji. Dzięki wprawnej dłoni fryzjera oraz użyciu profesjonalnych produktów ślubne uczesanie będzie prezentować się nienagannie przez wiele godzin. Najnowsze technologie, unikalny skład oraz innowacyjne formuły produktów L’Oréal Professionnel gwarantują spektakularny efekt.

Fale, skręty, lok

Bardzo ważne jest, aby wybrany przez Ciebie produkt był dostosowany do stylu fryzury i rodzaju włosów. Jeżeli w dniu ślubu marzą Ci się niebanalne fale w stylu boho lub bardzo kobiece, miękkie loki, doskonałym wyborem będą produkty z linii Hollywood Waves. Przeznaczone specjalnie do utrwalania i stylizacji loków dodają objętości i podkreślają naturalny skręt. Dzięki ich użyciu fale są sprężyste, a włosy się nie plączą. Używając kosmetyków Hollywood Waves możesz być pewna, że poczujesz się jak hollywoodzka gwiazda i olśnisz wszystkim swoim wspaniałym wyglądem.

Fale i loki będą strzałem w dziesiątkę jeśli masz okrągłą twarz i chciałabyś ją wyszczuplić. Najlepiej prezentują się na grubych, gęstych włosach.

A może gładka fryzura na ślub?

Jeżeli w dniu Twojego ślubu jesteś absolutnie zdecydowana na gładki look, dobrym pomysłem może być połączenie wygładzania z naprawdę intensywną pielęgnacją. Jest to możliwe dzięki zabiegowi przy użyciu specjalnej prostownicy Steam Pod. W trakcie zabiegu pro kreatyna jest wprowadzana w głąb włosa przy użyciu pary. Efekt jest zdumiewający – włosy idealnie proste, gładkie, miękkie oraz bardzo odżywione.  Gładkie uczesanie doda Ci elegancji, klasy i szyku. Taka fryzura jest szczególnie wskazane paniom o pociągłym lub migdałowym kształcie twarzy. Biorąc pod uwagę fakt, że przyciąga uwagę do twarzy, nie jest szczególnie polecane osobom z problemami skórnymi, przebarwieniami czy widocznymi zmarszczkami.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ