Wednesday, May 29, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Slow fashion czyli jak czerpać przyjemność z mody

Slow fashion czyli jak czerpać przyjemność z mody

Zabawa modą i czerpanie radości z jej obserwacji to idea przyświecająca slow fashion. Nie biegnij, nie pędź za trendami! Zatrzymaj się, zastanów co naprawdę Ci się podoba.

fot. materiał prasowy

Zabawa modą i czerpanie radości z jej obserwacji to idea przyświecająca slow fashion. Nie biegnij, nie pędź za trendami! Zatrzymaj się, zastanów co naprawdę Ci się podoba, wypij filiżankę gorącej herbaty i wyrusz w podróż, w świat zaczarowany barwami przypominającymi najodleglejsze zakątki świata.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Postrzeganie mody w kategoriach podróży, wycieczki w głąb siebie to podstawa slow fashion, której propagatorem w Polsce jest marka Hexeline. Dbałość o takie wyciszone i zgodne z naturą i światem podejście do mody odnajdziemy w najnowszej kolekcji Hexeline, w której obok niezwykle przesyconych mocnymi kolorami tkanin znajdziemy eleganckie i klasyczne pastele, które uspokajają, wysuwające się na plan pierwszy, mocne morskie odcienie i soczyste bordowe akcenty. Hexeline, w tym sezonie postawiło przede wszystkim na barwę, która zagościła na dobre w kolekcji, lecz nie przyćmiła tradycyjnie modnych beży i szarości, które tak lubi ta marka.

Gdy zbliża się sezon gwiazdkowy, wszyscy zastanawiamy się nad odpowiednimi prezentami. Doskonale skrojona sukienka, spodnie, elegancki pasek czy modne nakrycie głowy to zawsze świetny prezent gwiazdkowy, który warto sprezentować bliskiej osobie, a może też sobie samej? W pogoni za prezentami, które mają uszczęśliwić wszystkich naokoło, może warto zatrzymać się, pomyśleć o swoich pragnieniach, marzeniach i zwyczajnie je zrealizować. Wizyta w salonie modowym nie zajmuje wiele czasu. Gdy jednak odwiedzamy salon z modą slow fashion, pośpiech nie jest wskazany. Warto oglądać, przymierzać, uruchomić swoja wyobraźnię i odpłynąć na chwilę w świat Alicji z Krainy Czarów. Zapomnieć o rzeczywistości i pozostać z głową w chmurach, chociaż przez te kilkanaście minut.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Drogie Panie, jeżeli jesteście zabiegane, to zapraszamy do internetowego salonu Hexeline. Tutaj znajdziecie wszystko to co w tradycyjnym sklepie. A czas spędzony przed monitorem komputera jest już niczym nielimitowany. Można zamawiać, przymierzać w domu i wybierać to co dla nas najlepsze. Na www.e-hexe.com.pl można kupować przez 24 godziny na dobę.

Zachęcamy do podążania za trendem slow fashion i cieszenia się modą bez względu na to ile możemy wydać przy okazji najbliższych zakupów. Hexeline, daje nam szansę na odnalezienie siebie w gąszczu modowych propozycji, które otaczają nas ze wszystkich stron. Bawmy się więc modą i czerpmy z niej przyjemność w te nadchodzące święta! Więcej informacji o marce Hexeline i jej najnowszej kolekcji najdziecie na www.hexe.com.pl. Tam też znajdują się adresy salonów tej marki w całej Polsce.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Home 14 sierpnia, 2019

    Czesc wszystkim!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ