Sunday, June 16, 2024
Home / Inne  / Slow Fashion Cafe w Krakowie uszyte na miarę naszych czasów

Slow Fashion Cafe w Krakowie uszyte na miarę naszych czasów

Wielkie otwarcie kawiarni krawieckiej Slow Fashion Cafe w Krakowie stało się faktem — 27 października ruszyło miejsce, które łączy modę z wybiegów, z zamiłowaniem do szycia.

Wielkie otwarcie kawiarni krawieckiej Slow Fashion Cafe w Krakowie stało się faktem — 27 października ruszyło miejsce, które łączy modę z wybiegów, z zamiłowaniem do szycia.

Slow Fashion Cafe w Krakowie

Zdjęcie 1 z 8


Coraz bardziej pożądana staje się umiejętność, uszycia sobie unikatowych i przykuwających wzrok ubrań. Najlepszym dowodem tego jest zainteresowanie, którym cieszyło się otwarcie 27 października kawiarni krawieckiej Slow Fashion Cafe. Zaproszenia rozeszły się w kilka dni, a lokal przy ul. Bożego Ciała 10 ledwie pomieścił tłum zainteresowanych.
Kawiarnie szyciowe stały się bardzo popularne w Niemczech oraz Anglii. Można się tam nauczyć szycia ubrań i zabawek, a właściciele oprócz wiedzy i nowych umiejętności, oferują kawę, ciastka i dobre towarzystwo. Właścicielkom Slow Fashion Cafe — projektantkom mody Monice Németh i Katarzynie Stypulskiej — udało się pójść o krok dalej. Pokazały zaprojektowaną przez siebie kolekcję ubrań, które można uszyć na jednodniowych warsztatach.
Otwarcia zorganizowanego z takim rozmachem krakowski Kazimierz dawno nie widział. Piękne wnętrze starej kamienicy wypełnione tłumem gości, pokaz mody oraz muzyka na żywo trębacza i kompozytora Piotra Krakowskiego, stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Wszystko wskazuje na to, że Slow Fashion Cafe przy ul. Bożego Ciała 10 stanie się miejscem stałych spotkań amatorów niepowtarzalnego stylu i niebanalnych zainteresowań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ