Tuesday, July 16, 2024
Home / PARTNER MK  / Słodycze dla domu dziecka w Krakowie dzięki świątecznej współpracy marki Wawel i Fundacji Wawel z Rodziną z frisco.pl

Słodycze dla domu dziecka w Krakowie dzięki świątecznej współpracy marki Wawel i Fundacji Wawel z Rodziną z frisco.pl

Czekolada od serca

zostan-pomocnikiem sw. mikolaj

fot. materiał Partnera

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. To oznacza, że po raz kolejny rusza organizowana przez Wawel i Fundację Wawel z Rodziną ogólnopolska akcja Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja. Już po raz trzeci specjalnym partnerem akcji został sklep internetowy frisco.pl. Teraz, przy okazji zakupów w tym sklepie minimum dwóch ulubionych słodyczy marki Wawel,  jednym kliknięciem myszy można podarować trzeci produkt dzieciakom, m.in. z Centrum Administracyjnego Nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Krakowie

 

Kolejna edycja świątecznej akcji Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja startuje już 17 listopada. Każdy, kto zakupi na frisco.pl dwa produkty marki Wawel oznaczone symbolem „Kupujesz – Pomagasz” sprawi, że trzeci produkt  ‒Czekolada Mleczna Truskawkowa 100g ‒ trafi do jednej z czterech Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z Krakowa, Warszawy, Wrocławia i Poznania. W ramach zakupów w akcji na terenie Krakowa można wesprzeć Centrum Administracyjne Nr 1 Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych przy ul. Dunajewskiego 5.
Akcja potrwa do 12 grudnia br. Po tym terminie, jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, nastąpi uroczyste przekazanie słodyczy.
Więcej na stronie frisco.pl

 

Firma Wawel i Fundacja Wawel z Rodziną wspierają bezpośrednio placówki opiekuńczo-wychowawcze opieki dziennej i całodobowej w całym kraju już od 13 lat. Do tej pory, dzięki cyklicznym akcjom dla domów dziecka, pracownicy marki Wawel w ramach wolontariatu przekazali aż 132 tony słodyczy ponad 440 placówkom opiekuńczo-wychowawczym w całej Polsce.

 

Fundacja Wawel z Rodziną od 2008 roku aktywnie kontynuuje działalność dobroczynną firmy Wawel. W swoich działaniach wspiera inicjatywy poszerzające wiedzę i zdolności dzieci,  żeby było im łatwiej wejść w dorosłe życie. Aktywnie angażuje się w pomoc społeczną i edukacyjną oraz wspieranie polskich rodzin, osób i instytucji sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi. Fundacja aktywnie wspiera także świetlice środowiskowe. W 2018 roku uruchomiła innowacyjny program społeczny Dobro od Dziecka, który wspiera wychowawców w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ