Thursday, May 30, 2024
Home / Kuchnia  / Słodki tydzień w Mieście Kobiet

Słodki tydzień w Mieście Kobiet

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak dbać o linię i kształtować sylwetkę przed Sylwestrem - lepiej nie odwiedzajcie naszej redakcji! Jesteśmy bowiem strasznymi łasuchami i nic co słodkie, nie jest nam obce!

cupcake

Jeśli chcecie się dowiedzieć jak dbać o linię i kształtować sylwetkę przed Sylwestrem – lepiej nie odwiedzajcie naszej redakcji! Jesteśmy bowiem strasznymi łasuchami i nic co słodkie, nie jest nam obce!

cupcakeW przerwie pomiędzy testowaniem dla Was zabiegów kosmetycznych, odchudzających i upiększających, kiedy to narażamy swoje zdrowie i życie jak zwykłe króliki doświadczalne – zdarzają się nam takie dni, kiedy w ruinę obracają się wszelkie postanowienia dietetyczne i adwentowe, a naszą redakcję odwiedza słodki gość. Wczoraj była to nasza najmłodsza stażem dziennikarka Natalia, która przyniosła całe opakowanie prześlicznych cupcaków.

tort wisniowy Dziś niespodziewaną radość sprawił nam sekretarz redakcji Andrzej przynosząc zaległe andrzejkowe ciasto… a właściwie nie ciasto, ale gigantycznego, wypasionego tort, z bitą śmietaną, tartymi płatami czekolady i wisienkami. Normalnie jeszcze go jemy i nie możemy dojść do siebie. Pyszny. Wszystkim tym, którzy chcieliby nas troszkę podtuczyć (cobyśmy mieli później z czego zrzucać na wadze testując dla Was nowe diety i zabiegi) informujemy, że każdy słodki gość jest w redakcji zawsze mile widziany.

Przepisy na torty, ciasta i inne słodkości znajdziecie oczywiście w naszym dziale z przepisami. Tymczasem po upojnej uczcie powracamy do alfabetu odchudzania. Choć wiadomo, że niedługo po A jak Andrzejki pojawi się w kalendarzu B jak Barbórka!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ