Sunday, April 11, 2021
Home / Seks  / SLIP-LESS TUESDAY: NADZY JOGINI

SLIP-LESS TUESDAY: NADZY JOGINI

Są CAŁKOWICIE rozebrani i rozciągają się na łonie natury. Gotowa?

Jesteś ostatnio zestresowana? Masz dość szarości za oknem i chciałabyś móc się zrelaksować? Próbowałaś już jogi? Ale nie martw się, nie namawiamy cię do żadnych aktywności, na które z ogromnym prawdopodobieństwem nie masz za grosz chęci. Po prostu na nie popatrz ; )

14.11.2017r. – faceci uprawiający nagą jogę 

Aktywności podejmujemy nie tylko dosłownie, ale także oczami. Rozgrzeszamy cię z wyjścia na siłownie (kto ma na to chęć w środku jesieni!), jeśli bacznie przyjrzysz się tym, ciężko i wytrwale trenującym mężczyznom. #NYGyoga to szturmujący Instagram trend, którego założeniem jest promocja naturalnego piękna ludzkiego ciała i zdrowej dla niego aktywności. Nie chcemy tego negować, jednak zachęcamy do zobaczenia w nim czegoś więcej ; )

 

„Sometimes the most beautiful people are beautifully broken.” – R.M. Drake _ Day 2 – #SummerLeotardLove – BEAUTIFUL – so being a beautiful heroine _ ✨Loving Hosts ✨ @_catiko @j.m.awesome @mylittleyogi @tiffgreeno ✨Lovely Sponsors ✨ @pranamat_esp @weaviewear @grizzyloves @sheisstrongmalas @hairslinky @faerieinspired @pucket_pants _ #yoga #yogaeverywhere #yogaeverydamnday #yogalove #yogalife #yogaeveryday #igyogachallenges #yogachallenge #yogainspiration #yogamotivation #igyoga #igyogafam #igyogacommunity #practiceandalliscoming #betrendly #yogisofinstagram #yogisofig #mayyogachallenge #yogapractice #yogapose #yogi #instayogi #ashtanga #yogaanywhere #instayoga #yogaaddict #iloveyoga #myyogalife #virasana

Post udostępniony przez Sasha ॐ Jacobsen (@sashprime)

Trzeba przyznać, że ciała joginów wyglądają o wiele lepiej, niż przerośnięte muskuły otaczające nas już dosłownie z każdej strony. „Wow, widać, że tutaj nie wchodzą w grę jakieś chemikalia, odżywki i inne świństwa. To po prostu piękne, wyćwiczone w zgodzie z naturą ciała” – zachwyca się nasza redakcyjna spec. od reklamy. 

Wniosek, płynący z idei nagiej jogi, że warto pokochać swoje ciało takie, jakie jest należy sobie przyswoić. A innymi, praktykującymi sport, zainspirować.

Poczułaś się zrelaksowana?…

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach