Wednesday, April 21, 2021
Home / Rozwój  / Psychologia  / SLIP-LESS TUESDAY: BLIŹNIACY HARRISON

SLIP-LESS TUESDAY: BLIŹNIACY HARRISON

Szkoda, że siłownie rzeczywiście nie działają jak kserokopiarki

Ponoć nieszczęścia chodzą parami, a gdyby tak odwrócić ten utarty schemat? Gdyby to szczęście napadało nas ze zdwojoną siłą, na przykład w postaci podwójnych porcji lodów lub dwóch przystojnych facetów naraz? Niemożliwe staje się możliwe…

07.11.2017r. – bliźniacy Owen i Lewis Harrison

Niegdyś idealny facet musiał mieć dobrą pracę, pozycję, dom, samochód… Dziś – w dobie samowystarczalnych kobiet – wystarczy mu ładnie wyrzeźbiona sylwetka i kilka jej bezbłędnych ujęć.

Kim są bliźniacy, których każdy mięsień perfekcyjnie się rysuje? Bracia pochodzą z Wielkiej Brytanii i mają po 27 lat. Od najmłodszych pasjonują się sportem i dopiero od niedawna zbierają owoce ciężkiej (a jakże) pracy. Dowód mają stanowić licznie publikowane zdjęcia na kanałach społecznościowych, gdzie obserwuje ich ponad milion fanów. Najczęściej możemy podziwiać ich sylwetki w pełnej krasie i zmagania w murach siłowni. I to braterskie wsparcie!

 

New YouTube video now live! Click the link in my bio. #harrisontwins

Post udostępniony przez Owen Harrison (@owen13)

Czujemy się zobowiązane dodać, że bracia na co dzień pracują jako trenerzy personalni, a także zajmują się modelingiem. Ale nas chyba ich życie zawodowe interesuje w drugiej kolejności… ( ;

Lewis na Instagramie cieszy się nieco większą popularnością. „Przystojniejszy” z braci z zamiłowaniem publikuje także zdjęcia coraz wymyślniejszych stylizacji, co spotyka się z entuzjazmem obserwatorek. Ciekawe, jakie marki sprzedają koszule z tak obszernymi rękawami? 

 

I rarely suit up but when I do… ?? – #harrisontwins #oneathletic #suits

Post udostępniony przez Lewis Harrison ?? (@lewis_harrison)

I te urocze okulary…

 

London nights… ??

Post udostępniony przez Lewis Harrison ?? (@lewis_harrison)

Owen też radzi sobie całkiem dobrze.

Co sądzicie? Krok za daleko, czy wciąż sexy?

My nie możemy tylko odżałować tego pokrewieństwa, które wyklucza możliwość zgrzeszenia z oboma naraz ;- ) 

____

fot. w rotatorze: Instagram/lewis_harrison

Oceń artykuł
2 komentarze
 • Avatar
  free euchre 3 stycznia, 2019

  Hey If you were interested in playing card game euchre then from our website you will play euchre for free with all unlocked level.

 • Avatar
  Bradford Coleman 10 września, 2019

  No longer the challenge that makes gamers have to „scratch their heads” to think, there are no more fierce battles between strategists. This is a pity for this legendary series.
  street view

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach