Sunday, July 21, 2024
Home / Seks  / Slip-less Tuesday: seksowni naukowcy

Slip-less Tuesday: seksowni naukowcy

Bo warto poszerzać horyzonty!

Ile kobiet, tyle preferencji jeśli mowa o męskiej urodzie. Ale pewne jest jedno: prawie każda z nich ma tzw. „swój typ”. Ten jeden, ukochany, na którego myśl zawsze pojawiają się fajne mrowienia pod serduchem. Natomiast problem – tuż obok mrowień – pojawia się wówczas, gdy kobieta gustuje w intelektualistach. Dlaczego? – zapytacie. Otóż zwykle i ona sama doskonale rozumie, że zauroczenie to tylko wynik biochemicznych procesów zachodzących w organizmie. Pobudzane zostają ośrodki przyjemności – co powoduje uzależnienie organizmu, przypominające uzależnienie od narkotyków. Niezdrowe, prawda? 

Ale cóż tam! Rozumienie to jedno, ale odczuwanie – jest czymś zupełnie innym. Możecie być w pełni świadome tych wszystkich książkowych teorii i wciąż słabnąć na widok przystojnych mężczyzn! Wierzycie przecież, że po odłożeniu książek i notatników budzi się prawdziwe zwierzę. Business Insider przedstawił listę 50 najseksowniejszych żyjących naukowców, a my przedstawiamy jej skróconą, zmodyfikowaną wersję. Enjoy! 

12.06.2018 – SEKSOWNI NAUKOWCY

Bobak Ferdowsi

Nasz numer 1. Ten seksowny (a na dodatek fajnie wystylizowany) facet na co dzień jest inżynierem pracującym dla NASA. Pewnego dnia wpadł w oczy widzom transmitowanego na żywo lądowania łazika Curiosity na Marsie. Wśród innych naukowców wyróżnił się intrygująca fryzurą i stylówką i odtąd stał się chętniej śledzonym człowiekiem nauki w mediach społecznościowych. A na dodatek kreuje się na zapalonego feministę! 

Thomas Pesquet

Zostańmy jeszcze chwilę w tej seksownej przestrzeni międzyplanetarnej. Thomas z kolei jest francuskim inżynierem lotniczo-kosmicznym, pilotem i kosmonautą Europejskiej Agencji Kosmicznej. Po godzinach bywa bardzo aktywny w kanałach społecznościowych i – trzeba przyznać – jak na pochłoniętego poznaniem, wygląda bardzo dobrze!

 Mike Varshavski

Ten przystojny lekarz jest niekwestionowaną gwiazdą sieci. Na Instagramie śledzi go prawie 3 miliony osób, a my dajemy sobie redaktorskie ręce uciąć, że w jego codziennej pracy panie bardzo często symulują. Sam opisuje siebie jako „zapalonego badacza życia”, a my żądamy jak najwięcej jego publikacji…

https://www.instagram.com/p/Bek7Ki2gq4C/?hl=pl&taken-by=doctor.mike

A jaki jest Wasz typ?

PP

Kreatorka wirtualnej rzeczywistości w realu. Orędowniczka życia w wersji fast, stylu fit i pro eko. Jej działki: psychologia, seks, troszeczkę medycyny estetycznej, kontrowersyjne sprawy, insta life. Ekspertka ds. „jak zrobić fejm” acz sama najbardziej kocha siedzieć z słuchawkami i pisać w otchłani samotności. Prowadzi też Beauty Test, zabawia się z Pijarem a w wolnej chwili, również, z panami z okładek.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ