Monday, June 21, 2021
Home / Seks  / SLIP-LESS TUESDAY: CHŁOPCY Z KALENDARZA POWER OF COMMUNITY 2018

SLIP-LESS TUESDAY: CHŁOPCY Z KALENDARZA POWER OF COMMUNITY 2018

Panowie nago w szczytnym celu!

Panowie nie rozbierają się może tak często, jakbyśmy sobie tego życzyły, ale kiedy już to robią, to w słusznej sprawie. O co chodzi? Ruszyła druga edycja kampanii edukacyjnej „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa”, która dedykowana jest kobietom z zaawansowanym rakiem piersi. Z tej okazji powstał kalendarz „Power of Community 2018”. Dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na walkę z chorobą kobietom dotkniętym rakiem piersi. Zobaczcie! 

 

Dziś ruszyła sprzedaż kalendarza „Power of Community 2018” realizowanego w ramach kampanii „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” w kawiarniach @costacoffeepolska Kalendarz można także kupić na naszej stronie http://breastfit.onkocafe.pl/kalendarz/ Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie kobiet z zaawansowanym rakiem piersi i ich bliskich. ______________________________________________ #breastfit _#nowykalendarz #breastfit2017 #breastfit #kampania #kampaniaspołeczna #awarenesscampaign #ngo #ngopl #crossfit #męzczyźnidlakobiet #akty #sport #kalendarz #powerofcommunity #badajpiersi #sztukabadaniapiersi #profilaktykaraka #kalendarz2018 #powerofcommunity #sportphotography #breastcancer #kalendarzonkocafe #crossfitdlakobiet

Post udostępniony przez Onkocafe (@fundacjaonkocafe)

BreastFit to akcja, której zadaniem jest edukacja mężczyzn, jak stawić czoła chorobie nowotworowej i w jaki sposób wspierać osoby dotknięte chorobą. Zgodnie ze statystykami co roku aż 17 tysi ecy kobiet dowiaduje się o raku. Rola ich partnerów w chorobie jest bardzo istotna.

 

I jeszcze trochę zdjęć z backstage sesji do kolejnej, trzeciej już edycji kalendarza Power of Community 2018 _______________________________________________ #nowykalendarz #breastfit2017 #breastfit #kampania #kampaniaspołeczna #awarenesscampaign #ngo #ngopl #crossfit #męzczyźnidlakobiet #akty #sport #kalendarz #powerofcommunity #chłopaki ? #hotdudes #sport #backstage #kalendarz2018 #instaphoto #instashoot #powerofcommunity #sportphotography #breastcancer #kalendarzonkocafe #crossfitdlakobiet ??‍♀️ @kuba_poplawski @dabbachi_lukasz @wojteksulima @marcinszybaj @pawel.lesnikowski.cf @mielony87 #KamilWentowski @dawid_sirocki @bronislawolenkowicz #PiotrKazubski, #MichałqTomaszewski #PiotrFajfer #piotrfajferphotography

Post udostępniony przez Onkocafe (@fundacjaonkocafe)

Dla takiej intencji warto zrucić wszystkie ciuchy!

Na oficjalnej stronie akcji panowie znajdą także porady, jak w przyjemny dla obu stron sposób badać piersi ukochanej. Profilaktyka może być baaardzo relaksująca!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach