Sunday, June 23, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Sleek Line® REPAIR

Sleek Line® REPAIR

Zestaw promocyjny Sleek Line® REPAIR już w sprzedaży.

Poznaj zestaw profesjonalnych, regeneracyjnych kosmetyków fryzjerskich zawierających hydrolizowane proteiny jedwabiu, które uzupełniając ubytki w strukturze włosa poprawiają jego kondycję, nadają zdrowy wygląd i wyraźnie wygładzają. Eleganckiego i poręcznego pudełka z kosmetykami Sleek Line® REPAIR szukaj w dobrych hurtowniach profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich na terenie całej Polski.

Pakiet Promocyjny Sleek Line

Zastosowanie czterech kroków kuracji gwarantuje zauważalne efekty pielęgnacyjne już w początkowym okresie stosowania. Wypróbuj sama, lub podaruj w prezencie najbliższym!

Krok 1 – Szampon Sleek® Line REPAIR

Profesjonalny szampon, który dzięki regularnemu stosowaniu dokładnie uzupełnia ubytki proteinowe w rdzeniu włosa, wzmacniając go od cebulki. W razie potrzeby, pozostaw preparat na włosach na kilka minut przed spłukaniem letnią wodą.

Krok 2 – Dwufazowa odżywka do włosów Sleek Line® REPAIR

Odżywka bez spłukiwania, przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera olejek avokado bogaty w dużą ilość witamin i lecytyny, zapobiegającej łamaniu się włosów. Stosuj na osuszone włosy przed ich rozczesaniem i stylizacją. Przed użyciem energicznie wstrząśnij.

Krok 3 – Maska do włosów Sleek Line® REPAIR

Specjalistyczny kosmetyk do pielęgnacji włosów suchych oraz po zabiegach chemicznych. Dzięki wyciągom roślinnym i proteinom jedwabiu głęboko odżywia strukturę włosów, przywracając im gładkość, miękkość i sprężystość. Posiada przyjemny, długo utrzymujący się słodki zapach. Nałóż niewielką ilość na umyte, wilgotne włosy. Po kilku minutach spłucz obficie letnią wodą. W okresie kuracji stosuj dwa razy w tygodniu.

Krok 4 – Odżywka jedwabna Sleek Silk

Wysokiej klasy kosmetyk fryzjerski. Głęboko nawilża i regeneruje włosy. Nadaje im gładkość, miękkość oraz zdrowy i lśniący wygląd. Zawiera unikalne proteiny naturalnego jedwabiu, które wnikają w strukturę włosa, nadając im zdrowy wygląd, gładkość i sprężystość. Odżywka polecana w szczególności do włosów osłabionych, cienkich, po zabiegach trwałej ondulacji, farbowaniu lub rozjaśnianiu. Produkt idealny do zabiegów prostowania włosów. Stosuj jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

Na opinie o naszych kometykach czekamy na www.facebook.pl/stapiz

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ