Friday, May 24, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Skuteczne wyszczuplanie!

Skuteczne wyszczuplanie!

Jak szybko i skutecznie wysmuklić swoje ciało? To pytanie, które zadaje sobie prawie każda z kobiet. Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje takie możliwości. Jeszcze lepsze rezultaty wyszczuplania daje teraz połączenie LPG Lipomassage™ wraz z Karboksyterapią MESALYSE!

LPG Lipomassage™ wraz z Karboksyterapią MESALYSE

LPG Lipomassage™ wraz z Karboksyterapią MESALYSE / fot. materiał prasowy

Jak szybko i skutecznie wysmuklić swoje ciało? To pytanie, które zadaje sobie prawie każda z kobiet. Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje takie możliwości. Jeszcze lepsze rezultaty wyszczuplania daje teraz połączenie LPG Lipomassage™ wraz z Karboksyterapią MESALYSE! W Gabinecie dr Witwickiego można skorzystać właśnie z połączenia tych dwóch zabiegów!

Karboksyterapia MESALYSE / fot. materiał prasowy

Karboksyterapia MESALYSE / fot. materiał prasowy

Ostatnimi czasy popularną metodą ujędrniania oraz redukcji cellulitu stał się LPG Lipomassage™. Jest to specjalny masaż przeprowadzany urządzeniem wyposażonym w dwie niezależne rolki masujące, które działają w połączeniu z podciśnieniem. To podciśnienie tworzy fałdę skórną zwijaną przez pierwszą rolkę, a rozwijaną przez drugą. Procedura uaktywnia proces lipolizy, eliminuje miejscowe niedoskonałości (dlatego technikę tę poleca się szczególne w celu eliminacji obszarów lokalnie otłuszczonych), przez co skóra staje się bardziej napięta i gładka, następuje uwolnienie toksyn z organizmu.

Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty warto skorzystać z karboksyterapii MESALYSE, podczas której podaje się CO2 za pomocą cienkiej igły. W wyniku tego działania złogi tłuszczowe zostają rozbite, naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, co powoduje zwiększenie przepływu krwi na danym obszarze oraz stymulację metabolizmu tłuszczu. Skóra staje się ujędrniona, następuje redukcja cellulitu, rozstępów, zmarszczek i obwisłości, drenaż limfatyczny zostaje wzmożony.

dr n. med. Tadeusz Witwicki

dr n. med. Tadeusz Witwicki

Przy użyciu urządzenia MESALYSE zabieg wykonuje się niezwykle precyzyjnie, szybko i bezboleśnie. Dzięki zastosowaniu tej metody następuje pobudzenie procesów krążenia, a tym samym wzmożenie procesów naprawczych w organizmie (dlatego doskonale sprawdza się ona w przypadku terapii łączonych).

W Gabinecie dr Witwickiego można skorzystać obecnie z połączenia tych dwóch technik wyszczuplania i ujędrniania, co daje jeszcze lepsze rezultaty! Co więcej, okres rekonwalescencji jest krótszy, niż przy tradycyjnych zabiegach modelujących sylwetkę np. liposukcji. Najlepsze wyniki osiąga się w serii, dlatego warto już teraz pomyśleć o tym, jak przygotować ciało na nadchodzące miesiące.

 

 

 

 

Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki

ul. Nasturcjowa 6; 03-989 Warszawa; tel. 728-840-465

Zapraszamy na naszą stronę www.drwitwicki.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Koko 17 marca, 2014

    Uwielbiam zabiegi LPG, chyba nie ma przyjemniejszego zabiegu i rownie skutecznego!!! Czy robie zabieg na cialo czy na twarz cudownie sie relaksuje, efekty sa doskonale widoczne bardzo naturalna, jakby odzywiona i pobudzona, szczegolnie widze to na twarzy piekny zdrowy koloryt i blask tego nie uzyska sie kremami.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ