Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Skuteczne odchudzanie w Klinice La Perla w Krakowie

Skuteczne odchudzanie w Klinice La Perla w Krakowie

Myślisz o zgubieniu zbędnych kilogramów? Pamiętaj, że motywacja to główny element w tej często nierównej walce.

fot. Piętka Mieszko/AKPA

Każdego dnie tysiące ludzi na świecie wypowiada wojnę zbędnym kilogramom. Jednak żaden dostępny sposób nie przyniesie oczekiwanych rezultatów jeśli nie odnajdziemy w sobie chęci do zmiany. Motywacja to główny element w tej często nierównej walce.

Liporadiologia VInci r

fot. materiał prasowy

Najważniejsze jest, aby do problemu podejść holistycznie. Najlepsze efekty jesteśmy w stanie uzyskać łącząc dietę i wysiłek fizyczny z nowoczesnymi technologiami dostępnymi w gabinetach kosmetologicznych. Nowoczesne technologie stały się niezastąpionym narzędziem specjalistów branży beauty. Gabinety dysponują szeroką ofertą zabiegów będących skutecznym orężem w walce o smukłe i jędrne ciało. Laser, ultradźwięki, masaż próżniowy to tylko niektóre z propozycji szerokiej oferty jaka znajduje się na rynku. Jak wybrać ten idealny dla siebie? Oto kilka propozycji zabiegów ujędrniających i redukujących tkankę tłuszczową dostępnych w Klinice La Perla w Krakowie.

Masaż próżniowy – uruchom naturalne procesy organizmu
Dzięki wykorzystaniu próżni poprawia się m.in. krążenie krwi i limfy wewnątrz ciała. Ponieważ nowoczesne technologie medyczne, wciąż dążą do osiągnięcia jak najbardziej spektakularnych efektów na rynku pojawiają się urządzenia, które łączą w sobie zarówno masaż próżniowy jak i wiele innych nowoczesnych rozwiązań takich jak: promieniowanie IR , czy fale radiowe. Połączenie tych wszystkich elementów zwiększa przede wszystkim efektywność zabiegu oraz jego wszechstronne działanie.

Przy zabiegu Liporadiologi Vinci przy jednoczesnym masażu próżniowym specjalnie wyprofilowanymi rolkami na skórę działają fale radiowe, których zadaniem jest wytworzenie ciepła w tkankach. Ciepło ma pozytywny wpływ na komórki w poszczególnych warstwach skóry co powoduje rozluźnienie struktur cellulitowych oraz redukcję tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym pobudzeniu produkcji nowych włókien kolagenowych. Efekt działania fal radiowych spotęgowany jest przez równoczesne zastosowanie światła podczerwonego oraz światła LED, które przygotowują skórę do przyjęcia dużej dawki energii co znacznie zwiększa jej przewodnictwo. Dzięki tym czterem technologiom zastosowanym w jednym urządzeniu jesteśmy w stanie skuteczniej niż dotychczas poprawić ukrwienie skóry i jej dotlenienie, przy jednoczesnym działaniu odchudzającym i modelującym.

fot. Piętka Mieszko/AKPA

fot. Piętka Mieszko/AKPA

Laser – pozbądź się komórek tłuszczowych
I-LIPO to innowacyjna technologia laserowa z powodzeniem wykorzystywana do kształtowania sylwetki oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej talii, brzucha, bioder, ud, pośladków, ramion, nóg, pleców lub podbródka. Urządzenie i-LIPO działa nieinwazyjnie, na zasadzie emisji zimnego lasera, którego światło kieruje się głęboko do komórek tłuszczowych. Co ważne, i-LIPO działa wyłącznie na komórki tłuszczowe, a nie na sąsiednie tkanki oraz naczynia krwionośne. Nie niszczy przy tym ich błon, a tylko znacznie redukuje ich zawartość i objętość. Dodatkowo usprawnia proces usuwania zawartości komórek tłuszczowych za pomocą lasera biostymulującego, który oddziałuje na węzły chłonne położone najbliżej obszaru poddawanego zabiegowi.

I-LIPO to metoda nieinwazyjna, bezbolesna oraz nie wymagająca rekonwalescencji. Zabieg trwa zaledwie 20 minut i nie zostawia żadnych śladów. Można więc wykonać go nawet w czasie krótkiej przerwy na lunch. Wyraźne efekty utraty kilku centymetrów w obwodzie widać już po pierwszej sesji.

Ultradźwięki – pobudź przemianę materii
Ultradźwięki stosowane są od dawna zarówno w medycynie jak i kosmetologii. Wywołują one w skórze rozmaite zjawiska dzięki działaniu cieplnemu, fizykochemicznemu i mechanicznemu. Usprawniają oddychanie tkankowe oraz pobudzają przemianę materii.
Głębokie działanie fal ultradźwiękowych na wewnętrzne struktury naskórka powodują stymulację kolagenu i elastyny, co przyczynia się do znacznego odmłodzenia i ujędrnienia naszej skóry. Głównym wskazaniem do zabiegów wykorzystujących fale ultradźwiękowe jest skóra o zmniejszonej elastyczności , wiotczejąca oraz starzejąca się. Metoda ta idealnie nadaje się do redukcji nadmiarów tkanki tłuszczowej i cellulitu z tak problematycznych miejsc jak uda, brzuch, pośladki czy ramiona. W naszej Krakowskiej klinice posiadamy urządzenie Bella Contour, które wykorzystując technologię rezonansu ultradźwiękowego w bezinwazyjny, a przede wszystkim skuteczny sposób zapewnia redukcje tkanki tłuszczowej.
Więcej szczegółów na: www.klinikalaperla.pl

Klinika La Perla SPA „Kraków”
Hotel Holiday Inn Krakow City Centre
ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków

Oceń artykuł
2 komentarze
  • MonikaKulka 29 kwietnia, 2015

    Ja nie mam kasy na takie wyjazdy. To co mi pomogło to dobre tabletki odchudzające Raspberry BIO 5 i tego się trzymam. 10 kg już poszło w niecały miesiąc i czekam teraz na kolejną paczkę z tabletkami 🙂

  • Mateusz 18 maja, 2015

    Hej faceci też mogą pozbyć się co nieco np z brzuszka 🙂 żona mnie „Zaciągnęła” na zabieg z użyciem LPG Integral 2 i nie dość, że daje efekty, to jeszcze zmotywowało mnie do dodatkowych ćwiczeń! Faceci my też możemy 😛

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ