Friday, May 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Skuteczna depilacja woskiem Lycon ‒ Warszawa

Skuteczna depilacja woskiem Lycon ‒ Warszawa

Przed sezonem wakacyjnym warto przetestować każdy sposób, gwarantujący pozbycie się niechcianych włosków

depilacja woskiem

fot. Pixabay

Depilacja woskiem Lycon Warszawa to efektowny sposób na gładkie nogi. Zbędne owłosienie to spory problem dla wielu osób, dlatego poszukiwane są skuteczne sposoby jego usuwania. Jedną z nich jest depilacja z użyciem wosku marki Lycon, mianowicie Strip Wax oraz Hot Wax. Poznaj zalety wosku i przekonaj się, że jest to metoda także dla ciebie! Wybierz depilację woskiem Lycon!

 

Dlaczego warto wybrać depilację woskiem Lycon?

Depilacja woskiem Lycon Warszawa od lat pozwala zadbać o gładką skórę i umożliwia pozbycie się zbędnego owłosienia w delikatny sposób. Depilacja woskiem Warszawa to jedno z wielu miejsc, gdzie można skorzystać z tej sprawdzonej metody. Wosk Lycon jest ceniony i stosowany przez najlepsze salony aż w 45 krajach na całym świecie. Wybierz praktycznie bezbolesny sposób na usunięcie zbędnego owłosienia!

 

Należy wyróżnić dwa sprawdzone woski Lycon. To między innymi Strip Wax, który dedykowany jest mniej wrażliwym okolicom ciała, takim jak nogi i ramiona, na których nakłada się cienką warstwę miękkiego wosku. Wosk ten następnie jest usuwany przy zastosowaniu specjalnego paska. W efekcie uzyskuje się gładką skórę. Kolejnym produktem jest Lycon Hot Wax. Jest on stosowany do depilacji delikatnych i wrażliwych obszarów, takich jak bikini lub pachy. Na oczyszczoną skórę nakłada się oliwkę, a następnie grubą warstwę wosku, który musi stwardnieć. W kolejnym etapie delikatnie, ale i w szybki sposób usuwa się wosk wraz z włoskami. Po zabiegu Hot Wax skóra jest idealnie gładka i nie klei się.

Depilacja woskiem to sposób na gładką skórę!

Poznaj najważniejsze zalety depilacji woskiem Lycon. Metoda jest bezbolesna i umożliwia usunięcie nawet bardzo krótkich włosków. Wosk ten jest w stanie usunąć włosy o długości 1 mm, dlatego depilacja Lycon jest bardzo skuteczna i precyzyjna. Wosk Lycon uznawany jest za bardzo delikatny, ponieważ do jego produkcji stosuje się naturalne składniki. Wśród nich należy wymienić między innymi: olejki aromaterapeutyczne, aloes, rumianek, lawendę, różę oraz wysokiej jakości żywice. Użycie wspomnianych, naturalnych składników pozytywnie oddziałuje na depilowaną skórę. Działają one pielęgnująco i przeciwdziałają pojawieniu się podrażnień. Produkt ten polecany jest do zabiegu depilacji każdego typu skóry, również tej bardzo wrażliwej. Depilacja woskiem Lycon Warszawa to sprawdzony zabieg, sygnowany przez jedną z najbardziej prestiżowych marek. Zadbaj o siebie w profesjonalny sposób! Piękny wygląd to również doskonałe samopoczucie każdego dnia.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ