Thursday, April 25, 2024
Home / Miasto Prezentów  / Skórzane etui na telefon – stylowa ochrona twojego smartfona

Skórzane etui na telefon – stylowa ochrona twojego smartfona

Zabawki w gustownej oprawie

skórzane etui na telefon

fot. Plann / Unsplash

Etui na telefon to jeden z najbardziej eksploatowanych przedmiotów codziennego użytku. Nasze telefony często rzucane są do torebek i wkładane do kieszeni. W kontakcie ze środowiskiem rysują się i nadmiernie niszczą. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest wysokiej jakości skórzane etui na telefon, którego zadaniem jest nie tylko ochrona telefonu przed uszkodzeniami, ale i spełnienie estetycznych wymogów

 

Wysoka jakość, duży wybór

Skórzane etui  na telefon to nie tylko podstawowa ochrona telefonu, ale również możliwość wyrażenia siebie. Niektórzy decydują się na kolorowe, krzykliwe wzory i kolory, inni zaś na czystą klasykę oraz praktyczne rozwiązania. Etui wykonane z wysokiej jakości skóry jest ukłonem w stronę tych, którym bliska jest prostota, elegancja i minimalizm.

Dobrze konserwowana skóra to inwestycja na lata, a upływający czas jedynie nadaje jest niepowtarzalnego charakteru. Skórzane etui na telefon wyprodukowano z ponadczasowego materiału, który z każdym mijającym rokiem, nową rysą oraz przetarciem zyskuje swój niepowtarzalny wygląd i styl.

 

Naturalna skóra to zdrowie i wygoda. Niekwestionowanym atutem jest fakt, że to materiał oddychający, jest niealergizująca i bezpieczna. Jest to o tyle istotne, że tak naprawdę po telefon sięgamy kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt razy dziennie, przez co ciało ma niemal nieustanny kontakt z tworzywem.

Etui na telefon wykonane ze skóry nigdy nie wyjdzie z trendów modowych. Nikt chyba nie kojarzy czasów, kiedy skóra nie była modna. Skórzane dodatki, w tym pokrowiec na telefon, docenią wszyscy miłośnicy elegancji.

W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, wyroby ze skóry można swobodnie poddawać renowacji, dzięki czemu można przywrócić mu pierwotny stan.

Jak dbać o skórzane etui?

W jaki sposób wydłużyć żywotność pokrowca? Warto pamiętać o tym, aby etui skórzane na telefon nie było noszone razem z ostrymi drobiazgami, które mogą przyczynić się do zniszczeń, jak na przykład monety, kluczyki, breloczki. W celu uniknięcia trwałych odbarwień materiału, wszelkie powstałe zabrudzenia należy od razu wyczyścić wodą z dodatkiem octu. W żadnym wypadku ne wolno używać w tym celu mydła, gdyż środki chemiczne zmieniają kolor i napięcie skóry.

W przypadku zamoknięcia etui, należy pozwolić mu naturalnie wyschnąć w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Używanie do tego suszarki lub ciepłego kaloryfera może doprowadzić do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń pod wpływem zbyt wysokiej temperatury.

 

Zadbane skórzane etui z pewnością będzie służyło przez wiele lat, cieszyło oko i doskonale chroniło telefon.
 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ