Friday, June 21, 2024
Home / Inne  / Nowe Miejsca  / Skomponuj własny sok!

Skomponuj własny sok!

Jeśli kryjesz w sobie żyłkę eksperymentatora, jeśli marzysz o tym, by na sklepowej półce znaleźć smak, który stworzony byłby specjalnie dla Twojego podniebienia – zajrzyj koniecznie na nową stronę Ogrodów Natury

Ogrody Natury

Ogrody Natury

Jeśli kryjesz w sobie żyłkę eksperymentatora, jeśli marzysz o tym, by na sklepowej półce znaleźć smak, który stworzony byłby specjalnie dla Twojego podniebienia – zajrzyj koniecznie na nową stronę Ogrodów Natury. Znajdziesz tam specjalny kreator smaków i wyczarujesz własny, niepowtarzalny sok!

Ogrody Natury

Ogrody Natury

 

Ogrody Natury otwierają się na świeże pomysły.

Nowa witryna przyciąga jasnymi barwami i świeżym layoutem. Jedną z najciekawszych jej funkcji jest aplikacja, która pozwala każdemu stworzyć własną kompozycję smakową. To narzędzie jest intuicyjne w obsłudze i sprawia, że w łatwy i szybki sposób przelejesz wizję swojej wyobraźni na ekran, a dalej – do producenta. Nareszcie możesz poczuć się, jak prawdziwy twórca.

To bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Skomponuj swój smak”, gdzie pusta butelka zachęca do tego, by wypełnić ją ulubionymi owocami. Przesuwając ich ikonki wybieraj te, na które masz ochotę.

 

Ogrody Natury

Ogrody Natury

Podziel się swoimi preferencjami z producentem. Czy lubisz zanurzyć się w tropikalnym szaleństwie figi splecionej z ananasem, marakują i grejpfrutem? A może zawsze marzyłeś o niespotykanym soku wyciśniętym jedynie z owoców dzikiej róży?

Teraz masz szansę je stworzyć!Po wybraniu własnych składników, wystarczy dopisać swoje dane kontaktowe i kliknąć „Wyślij”. Być może Twój pomysł zainspiruje specjalistów producenta i niebawem sok skomponowany przez Ciebie pojawi się na sklepowych półkach.

Skomponuj niepowtarzalny smak – Twój smak!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ