Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / Skarby sypialni

Skarby sypialni

Kiedy zobaczyłam nową torebkę Agaty, oszalałam. Piękna, czerwona, z krokodylej skóry. I wtedy ze środka coś wypadło. To wibrator.

fot. materiały prasowe

Kiedy zobaczyłam nową torebkę Agaty, oszalałam. Piękna, czerwona, z krokodylej skóry.
Więc ci jednak kupił? – westchnęłam z zazdrością. – Pokaż!

fot. materiały prasowe

fot. lelo.com

Zanim Agata zdążyła zareagować, z wypiekami na twarzy złapałam w ręce to marzenie wszystkich koleżanek. I wtedy ze środka coś wypadło.
– O! A co to?
Fiołkowo srebrne, opływowe coś wyglądało jak luksusowe jajeczko i dobrze pasowało do ręki.
–To… dyktafon – Agata wyciągnęła rękę i spojrzała z łobuzerskim błyskiem w oku. – Tak przynajmniej powiedziałam teściowej. Nie połapała się!
– Kupiłaś sobie… WIBRATOR?
– Masażer LELO Lyla 2*. Dostałam, z torebką. Żebym się nie nudziła. – Parsknęła śmiechem. – Działa na pilota, zdalnie. Mój mąż często wraca z pracy, kiedy jestem już w łóżku. Wtedy zabiera pilot do łazienki, no i…
– I?
Jedną ręką szybko się goli, a drugą już mnie pieści. Zdalnie. Żeby nie tracić czasu. Mmm! – oblizała usta.
Czułam, że dostaję wypieków. Agata spojrzała na mnie uważnie.
– Widzę, że to cię bierze. Chodź, coś ci pokażę – wzięła mnie za rękę. Czułam się teraz przy niej, jak zbyt grzeczna dziewczynka. Weszłyśmy do sypialni. Z komody wyjęła kilka satynowych woreczków i wysypała na łóżko ich zawartość. Zerknęłam ukradkiem do szuflady. Czego tam nie było! dilda, różowe kajdanki z jedwabiu, koronkowa bielizna a nawet puszyste, czerwono barwione piórka.
– Mój LELO Siri 2 – szepnęła z uczuciem, biorąc biało fioletowy, opływowy kształt z czterema przyciskami. – Ma osiem trybów wibracji, inspirowanych różnymi gatunkami muzycznymi np. muzyką klasyczną, reggae, jazzem, techno… ale to nie wszystko. Reaguje na głos mojego męża! Dwie godziny zabawy na jednym ładowaniu. A popatrz na ten – wzięła do ręki niebieski, masywny pierścień ze srebrnym wnętrzem.
– To wcale nie wygląda jak masażer!
– I o to chodzi. Kształty zabawek erotycznych marki Lelo nie są jednoznaczne, i to jedna z ich zalet. To LELO Ora 2 – symulator seksu oralnego. Ma trzy przyciski: jeden go włącza, drugi pozwala przerzucać funkcje a trzeci zwiększać lub osłabiać intensywność działania. To prawie robot – inteligentna technologia SenseTouch sprawia, że możesz wymuszać intensywność doznań, zmieniając siłę, z jaką go dociskasz.  Dobrze leży w dłoni, i też wodoodporny. Zobacz, jak szaleje – nacisnęła pierwszy przycisk i na spłaszczonej powierzchni pojawiło się rytmicznie podrygujące wybrzuszenie w kształcie guziczka. Zmieniła nastawienie i guziczek zaczął wirować po całej powierzchni, raz wolniej, raz szybciej.

fot. materiały prasowe

fot. lelo.com

– A to mój faworyt w tym towarzystwie – Agata przytuliła do policzka wiśniowy, zawinięty przedmiocik, przecięty w połowie srebrnym okuciem. –  LELO Tiani 3. Odrobina luksusu, którą możesz mieć wyłącznie dla siebie. Podoba ci się? Dotknij, jest taki mięciutki… – pogłaskała silikonowy kształt. – I taki czuły!
Ostrożnie pogładziłam matową, ciepłą powierzchnię.
– Twój mąż nie jest… zazdrosny? – nie mogłam się otrząsnąć.
– Zazdrosny? – Agata parsknęła śmiechem. – On to kocha. Mówi, że kiedy musi wyjechać, Tiani jest lepszy od pasa cnoty. Zobacz – podsunęła mi aparacik pod nos. – Tę spłaszczoną część umieszczasz na łechtaczce, a tę dłuższą wkładasz do środka tak, aby przylegała do punktu G. Działa zdalnie na pilota, nawet z odległości 12 metrów. Można go używać również podczas zbliżenia, albo w kąpieli, wyobrażasz sobie? Włączasz sobie wtedy jeden z ośmiu programów i odpływasz.
– Odpływam – szepnęłam, zamykając oczy. Agata znowu mi się przyjrzała.
– Oj, widzę, że to by ci się podobało. Masz niedługo jakieś urodziny? Bo wiesz, chciałabym ci zrobić prezent…

fot. materiały prasowe

fot. lelo.com

* LELO to luksusowa szwedzka marka, proponująca zabawki erotyczne oraz bieliznę, które są równocześnie dziełami sztuki użytkowej. Ich cechą rozpoznawczą są nowoczesny design, elegancja oraz troska o najwyższą jakość wykonania z materiałów bezpiecznych dla zdrowia– dzięki nim są niepowtarzalne. Walory te wielokrotnie doceniano i nagradzano za funkcjonalność i wzornictwo. Produkty LELO – Picobong (z grupu LELO) oraz Je Joue, Vibe Therapy, We-Vibe, B Swish i innych, znajdziesz w ofercie sklepu internetowego figlarni.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ