Saturday, February 24, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Skandynawskie inspiracje

Skandynawskie inspiracje

Lubisz minimalizm? Szukasz sposobu na aranżację wnętrza, która nada mu indywidualny charakter?

Skandynawskie inspiracje - nowoczesny wymiar aranżacji z Bloomingville

Skandynawskie inspiracje - nowoczesny wymiar aranżacji z Bloomingville / fot. materiał prasowy

Lubisz minimalizm? Szukasz sposobu na aranżację wnętrza, która nada mu indywidualny charakter? Może poszukaj go w stylu, który oddaje skandynawską bliskość i przywiązanie do natury. Drewno, len, bawełna, szkło, ceramika to materiały, które wprowadzają ciepły i przytulny klimat.

Skandynawskie inspiracje - nowoczesny wymiar aranżacji z Bloomingville

Skandynawskie inspiracje – nowoczesny wymiar aranżacji z Bloomingville / fot. materiał prasowy

Szukając dekoracji

Sztuka dekoracji wymaga nie tylko zmysłu estetycznego, ale także umiejętności zachowania umiaru. Dekoracje mają służyć ozdobie, a nie zagracaniu przestrzeni. Muszą też tworzyć z resztą wyposażenia harmonię. Ich zadaniem jest ożywienie pomieszczenia i podkreślenie charakteru całej aranżacji. Nie mogą być zbyt nachalne, a tym bardziej przytłaczać całości. Takie dekoracje znajdą Państwo w naszym sklepie. MOMO JACOBSEN powstał z inspiracji stylem skandynawskim. I my dziś pragniemy go Państwu zaprezentować w najlepszym wydaniu, oferując produkty czołowych duńskich i francuskich projektantów.Połączenie klasyki i nowoczesności nadaje aranżacji nowy wymiar. Szlifuje to, co nieoszlifowane, podkreśla to, co delikatnie uśpione.

Współpracujemy z najlepszymi

Każdy styl wymaga wyczucia smaku. Wystarczy czasem chwila nieuwagi, aby wszystko popsuć. Dlatego my współpracujemy z najlepszymi producentami, dla których estetyka i harmonia to podstawa każdego projektu. Wśród nich znajdą Państwo projekty bloomingville. Co je wyróżnia? Ciepło i niebanalność. Dzięki nim każdy banał codzienności stanie się czymś charakterystycznym, czymś inspirującym. Bloomingville to grupa pasjonatów, którzy czerpią z niezwykłego bogactwa stylów. Proste, naturalne skandynawskie wzornictwo przeplata się tu z motywami egzotycznymi. Delikatnie wplecione afrykańskie i azjatyckie motywy sprawiają, że efekt końcowy ma w sobie „to coś”. Ma pazur, który w całej swej delikatności, urzeka dynamizmem.

Stawiamy na jakość

Jakość w zakresie materiałów, jak i wykonania. Współpracując z Bloomingville i innymi czołowymi producentami oddajemy hołd sztuce. Nie tej masowej, ale tej wykonanej ludzkimi rękoma. Oferujemy produkty, które powstały z pasji tworzenia i które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Stwórz styl skandynawski w Twoim domu już teraz – dzięki akcesoriom z MOMO JACOBSEN.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • kasia 4 lutego, 2016

    uwielbiam skandynawskie klimaty, Belldeco ma ekstra meble zrobiłam tak pół mieszkania https://mebleidekoracje.pl/meble 🙂 uwielbiam!

  • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on to that Topic: miastokobiet.pl/skandynawskie-inspiracje/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ