Thursday, June 20, 2024
Home / Inne  / Sissel – naturalnie na zdrowy sen

Sissel – naturalnie na zdrowy sen

Zastanawiałeś się kiedyś jak wielką wagę w Twoim życiu odgrywa poduszka? Prawidłowe ułożenie ciała w trakcie snu zapewnić może nie tylko zdrowy, regenerujący sen, w dłuższej perspektywie gwarantuje zdrowy kręgosłup. Marka Sissel postawiła sobie za

Zastanawiałeś się kiedyś jak wielką wagę w Twoim życiu odgrywa poduszka? Prawidłowe ułożenie ciała w trakcie snu zapewnić może nie tylko zdrowy, regenerujący sen, w dłuższej perspektywie gwarantuje zdrowy kręgosłup. Marka Sissel postawiła sobie za cel – zapomnij o problemach ze snem, bólami kręgosłupa i innymi dolegliwościami.

Sissel - naturalnie na zdrowy sen

Zdjęcie 1 z 10

fot. materiał prasowy

Poduszki ortopedyczne – z czym to się śpi?

Istotą poduszek ortopedycznych jest odpowiednie podparcie szyi w takim stopniu, aby prawidłowo odciążyć kręgi szyjne oraz rozluźnić mięśnie wokół karku i ramion. Źle dobrana poduszka może powodować niewłaściwy naciąg kręgów (zbyt duży lub zbyt mały). Jak dobrze dobrać poduszkę ortopedyczną można przeczytać tutaj.

Poduszka ortopedyczna, ale dlaczego?

Co istotne, z poduszek ortopedycznych warto korzystać w każdym wieku! Działanie prewencyjne, jeśli wcześniej zaczniemy sypiać z dobrze dobraną poduszką, w przyszłości unikniemy wielu problemów zdrowotnych.

Poduszki ortopedyczne Sissel zapewniają wysoki komfort snu oraz lecznicze działanie. To bardzo istotne, gdyż przesypiamy około 1/3 życia!  Wyobraźmy sobie, że w wieku 60 lat przespaliśmy około 20 lat co daje nam ponad 175200 godzin! Jeśli dodamy do tego zły sposób siedzenia podczas dnia i kolejne 8h na dobę, wówczas powstanie rzeczywisty bilans czasu niekorzystnego oddziaływania na nasz kręgosłup.

[Not a valid template]

Dlaczego ta a nie inna?

Mamy wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma pozytywnymi opiniami lekarzy, terapeutów oraz ekspertów z  branży medycznej. Ale przede wszystkim cieszy nas zadowolenie osób, które śpią na naszych poduszkach. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Poduszki ortopedyczne Sissel produkowane są w Szwecji, z materiałów całkowicie bezpiecznych i przyjaznych dla człowieka. – mówi Waldemar Cieślak – przedstawiciel Sissel w Polsce.

Przy wyborze poduszki ortopedycznej należy zwrócić uwagę na jej kształt. Kształt poduszek Sissel to wynik wieloletnich badań, niektóre poduszki stanowią po prostu tanią kopię. Najczęściej powielane kształty to kształty poduszek najprostszego typu, czyli poduszek ergonomicznych (dwugarbnych), w zasadzie każdy producent ma je w swojej ofercie. Związane jest to z łatwością produkcji i niskimi kosztami.

Zapewniamy zdrowy sen nie tylko dorosłym, mamy również poduszki przeznaczone specjalnie dla dzieci.

Jeśli znudziła Ci się Twoja stara poduszka, oczekujesz czegoś więcej lub po prostu chcesz postawić na zdrowy sen?

Zapraszamy do nas, wybierzemy coś specjalnie dla Ciebie www.sissel.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ