Saturday, June 15, 2024
Home / Moda  / Moda damska  / Siostrzeństwo w nowej kolekcji Answear.LAB. Poznaj potęgę SISTERHOOD

Siostrzeństwo w nowej kolekcji Answear.LAB. Poznaj potęgę SISTERHOOD

Solidarność między kobietami można wyrażać w różny sposób

fot. materiał Partnera

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią pojawiają się nowe trendy i kolekcje. Jedną z najnowszych propozycji na rynku jest kolekcja Answear.LAB, która kładzie duży nacisk na wartości, jakie niesie ze sobą siostrzeństwo. Ten wielowymiarowy projekt wprowadza do mody motyw SISTERHOOD ‒ siostrzeństwa, które ma za zadanie inspirować kobiety do wzajemnego wspierania się i tworzenia silnej więzi. To nie tylko trend, to coś znacznie więcej! Poznaj potęgę SISTERHOOD i przekonaj się, w jaki sposób siostrzeństwo wpływa na Twoje życie

 

W dzisiejszych czasach kobiety coraz częściej szukają sposobów na wzajemne wsparcie i inspirację. Zaczyna się to od codziennych rozmów, a kończy na wspieraniu innych kobiet w osiąganiu ich celów. Właśnie z myślą o takiej potrzebie powstała nowa kolekcja SISTERHOOD marki Answear.LAB, w której siostrzeństwo gra pierwsze skrzypce.

Czym jest SISTERHOOD?

Siostrzeństwo to pojęcie, które obejmuje wzajemne wsparcie i solidarność między kobietami. Chodzi o to, aby kobiety stały się dla siebie wzajemnymi mentorkami, przyjaciółkami i sojuszniczkami – by przestały z sobą rywalizować na każdym kroku i uwierzyły, że tylko wspólnymi siłami są w stanie osiągnąć wiele.

sisterhood

fot. materiał Partnera

Dlaczego warto zainteresować się ideą SISTERHOOD?

Idea siostrzeństwa zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet, a w ostatnich lata mówi się o niej coraz więcej. Jest to konieczne, gdyż jak pokazują badania, np. raport Marty Majchrzak i Sandry Frydrysiak „Siostrzeństwo ‒ od idei do praktyki”, tylko 27% osób w Polsce zetknęło się z tym hasłem. Do zrobienia jest jeszcze wiele. Wszystko po to, by tworzyć kobiece wspólnoty pozbawione opresji, zazdrości czy zawiści – za to pełne wsparcia, zrozumienia i akceptacji.

Jak kolekcja Answear.LAB odzwierciedla ideę SISTERHOOD?

Nowa kolekcja Answear.LAB składa się z różnych elementów garderoby, które inspirowane są ideą siostrzeństwa. Projektantki zadbały o to, aby każda z propozycji miała swój wyjątkowy charakter i w pełni oddawała ideę SISTERHOOD.

W kolekcji SISTERHOOD można znaleźć bluzki, spodnie, sukienki oraz dodatki na czele z awangardową biżuterią zainspirowaną projektami Elsy Schiaparelli. W propozycjach Answear.LAB znalazł się również jej flagowy kolor ‒ róż. Odcień shocking pink odgrywa tu ważną rolę. Jest intymny, romantyczny, a jednocześnie daje nadzieję na odbudowanie kobiecej solidarności. Oryginalne wzory i odważna kolorystyka kolekcji nadają jej unikalnego charakteru. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie i wyrazić swoją osobowość tak, jak tylko ma na to ochotę.

fot. materiał Partnera

SISTERHOOD w modzie, muzyce i sztuce

Answear.LAB dąży do współpracy z artystami, którzy mają coś ważnego do przekazania. Kolekcja SISTERHOOD to dobry przykład działania na wielu płaszczyznach. Marka zaprosiła do wspólnego działania polską piosenkarkę Natalię Przybysz, która napisała i skomponowała utwór o mocy kobiecego wsparcia i stała się ambasadorką projektu SISTERHOOD. Piosenka ta przekazuje ważny przekaz o sile siostrzeństwa, która oddziałuje na każdy aspekt życia. Kolekcja SISTERHOOD to zatem coś więcej niż tylko moda, ponieważ łączy się z muzyką i sztuką. Ważnym punktem są w niej także T-shirty z nadrukowanymi kolażami autorstwa utalentowanej polskiej artystki Ani Glik, która współpracowała z największymi domami mody. SISTERHOOD to swoiste połączenie kobiet, które na co dzień wspierają się i są pełne mocy. Jest to ważna inicjatywa, która przynosi pozytywne zmiany w społeczeństwie.

Answear.LAB od zawsze stawia na kobiety

Jednym z najważniejszych filarów działań Answear.LAB jest idea siostrzeństwa, czyli solidarności między kobietami. Marka uważa, że kobiety mają potencjał, by wspierać i wzmacniać siebie nawzajem, a siostrzeństwo jest kluczem do budowania silniejszej i bardziej zjednoczonej społeczności. Chce zachęcać je do dzielenia się swoimi doświadczeniami, inspiracjami i wspierania się nawzajem, bo tylko w ten sposób można żyć na własnych zasadach.W tym celu marka organizuje i promuje różnego rodzaju projekty, które niosą realne wsparcie dla kobiet. Answear.LAB daje im narzędzia do tego, aby czuły się silniejsze i pewniejsze siebie, a jednocześnie budowały między sobą więź i solidarność.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ