Thursday, February 22, 2024
Home / Kultura  / PODPALIŁA PAPIEŻA – TERAZ WYSTĄPI NA WROCLOVE FEST 2012!

PODPALIŁA PAPIEŻA – TERAZ WYSTĄPI NA WROCLOVE FEST 2012!

Ma za sobą próbę samobójczą, podpalenie wizerunku JP2 i Jezusa wytatuowanego na dekolcie. Czym Sinead O’Connor zaskoczy nas 19 czerwca we Wrocławiu?

Ma za sobą próbę samobójczą, podpalenie wizerunku JP2 i Jezusa wytatuowanego na dekolcie. Czym  Sinead O’Connor zaskoczy nas 19 czerwca we Wrocławiu? 

Ogolona głowa i magnetyczny głos to znaki rozpoznawcze Sinead O’Connor. Jednak to nie muzyka, a skandale zapewniają piosenkarce byt w show-biznesie. Podczas jednego z amerykańskich programów, O’Connor śpiewając piosenkę Boba Marley’a „War” podarła zdjęcie papieża, co miało być wyrazem protestu przeciw molestowaniu dzieci przez irlandzkich księży. Walczy o prawa homoseksualistów (sama jest biseksualna) i głośno wypowiada swoje kontrowersyjne sądy na tematy polityczne i religijne, co przysparza jej wielu przeciwników. Ma za sobą próbę samobójczą, Jezusa wytatuowanego na dekolcie i edukację córki  w zakresie „jak się bezpiecznie upijać”. Czym jeszcze nas zaskoczy?

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=iUiTQvT0W_0&ob=av3e ]

WrocLove Fest 2012 to trzydniowa impreza muzyczna organizowana na Wyspie Słodowej z okazji Święta Wrocławia, podczas której wystąpią między innymi gwiazdy reggae – Gentleman i Stephen Marley oraz hiszpańska gwiazda flamenco chill – Chambao.

Bilety w cenie 50 zł na koncert Sinead O’Connor i 3 – dniowe karnety w cenie 100 zł do nabycia w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce, oraz w serwisach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl. Uwaga, promocyjna cena tylko do końca marca 2012!

18-20.06.2012, WrocLove Fest – Święto Wrocławia 2012, Wyspa Słodowa, CHAMBAO, SINEAD O’CONNOR, GENTLEMAN & The Evolution, STEPHEN MARLEY

Magdalena Buć

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ