Monday, March 4, 2024
Home / PARTNER MK  / Siłownia Łódź ‒ trening szyty na miarę

Siłownia Łódź ‒ trening szyty na miarę

Aby zimą nie zaniedbać formy

Siłownia-trening

fot. Pixabay

W Łodzi znajduje się wiele siłowni, oferujących swoim klientom w pełni spersonalizowane zestawy ćwiczeń, kształtujące wybrane partie ciała. Bezpieczne treningi pod okiem fachowców pozwolą osiągnąć wymarzone rezultaty. Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny, szczególnie w dzisiejszych czasach, dlatego warto oddać się w ręce specjalistów, którzy pomogą zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę i wypracować siłę mięśniową

 

Siłownie w Łodzi wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt dedykowany ćwiczeniom siłowym oraz cardio. Są to miejsca, w których każdy z nas może liczyć na funkcjonalny trening w specjalnej strefie z wykorzystaniem wielu niezbędnych akcesoriów.

Siłownia Łódź ‒ plan treningowy

Siłownia Łódź Górna to profesjonalny klub fitness, w którym możesz skorzystać zarówno z porady jak i opieki trenera, który pomoże rozpisać plan treningowy czyli indywidualne zajęcia pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Wraz z planem treningowym każdy klient otrzymuje również innowacyjne urządzenie monitorujące postępy, regulujące intensywność treningów, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Tego typu urządzenie pozwala także określić wiek metaboliczny oraz poziom tkanki tłuszczowej. W ten sposób możesz na każdym kroku kontrolować swoje wyniki, by za każdym razem podnosić sobie poprzeczkę w osiągnięciu idealnej sylwetki.

Oferta fitness

Każdy klub sportowy w Łodzi w swojej bogatej ofercie daje klientom wybór zajęć fitness, zarówno grupowych jak i indywidualnych, które odbywają się w klimatyzowanych salach. Tego typu treningi to także zajęcia na trampolinie, jazda na rowerze (power bikes) w rytmie muzyki.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie zawsze mają czas na długie treningi, wiele klubów i siłowni oferuje zajęcia short class, które trwają od 20 do 30 minut. Po intensywnym treningu warto się zregenerować w strefie relaksu, korzystając z profesjonalnej i komfortowej sauny.

 

Profesjonalne siłownie posiadają także punkty, w których można zakupić specjalistyczne odżywki oraz batony regeneracyjne, które uzupełniają składniki odżywcze, utracone podczas intensywnego treningu. Profesjonalna siłownia to także miejsce przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Siłownia w Łodzi to miejsce, przyjazne seniorom. Indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli zachować sprawność i aktywność mięśniową na doskonałym poziomie. Znajdujący się przy siłowni klubik dziecięcy pozwala zaopiekować się pociechami, które musimy wziąć ze sobą na zajęcia. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda mama i każdy tata, ceniący aktywność fizyczną, może pozostawić dzieci w bezpiecznym miejscu na czas treningu.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ