Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Siła Kobiety

Siła Kobiety

Jesteś jedną z kilkunastu tysięcy wyjątkowych kobiet, której chcemy dodać odrobinę pewności siebie, szczyptę uśmiechu i kawałek świadomości o tym co tak naprawdę jest ważne, a o czym nierzadko zapominamy

Siła Kobiety - bo każda kobieta jest wyjątkowa

Siła Kobiety - bo każda kobieta jest wyjątkowa / fot. materiał prasowy

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Każda kobieta jest wyjątkowa, ma swoje marzenia i cele w życiu, do których dąży z całych sił. Jesteś jedną z kilkunastu tysięcy wyjątkowych kobiet, której chcemy dodać odrobinę pewności siebie, szczyptę uśmiechu i kawałek świadomości o tym co tak naprawdę jest ważne, a o czym nierzadko zapominamy w natłoku codziennych spraw.

Siła Kobiety - bo każda kobieta jest wyjątkowa

Siła Kobiety – bo każda kobieta jest wyjątkowa / fot. materiał prasowy

Co to za inicjatywa?

Płeć piękna stanowi silną reprezentację uczelni krakowskich, a z drugiej strony brak przedsięwzięć dedykowanych bezpośrednio dla tej grupy spowodował, iż jako organizatorzy podjęliśmy trud przygotowania wydarzenia skierowanego wyłącznie do studentek i nastawionego na realizację ich potrzeb i oczekiwań. Nasza inicjatywa – Siła Kobiety to połączenie trzech elementów: prelekcji – poszerzających wiedzę merytoryczną, warsztatów – zwiększających umiejętności praktyczne i konsultacji, podczas których uczestniczki będą mogły skorzystać z fachowych porad i usług oferowanych na zorganizowanych stoiskach. Projekt ten porusza szeroki wachlarz zagadnień, począwszy od profilaktyki raka piersi, przez warsztaty z samoobrony, analizę składu ciała, po naukę tańca. Pragniemy pokazać, że dbanie o własne zdrowie nie powinno być tylko domeną ludzi starszych, a także uwrażliwić na potrzebę regularnych badań własnego stanu zdrowia. Chcemy udowodnić, że siła młodych kobiet to podejmowanie świadomych decyzji, myślenie nieograniczone do „tu i teraz” i kontrola nad swoim rozwojem i samozadowolenie.

Organizator:

– Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego,

– Zrzeszenie Studentów Polskich Uniwersytetu Pedagogicznego.

Kiedy: 29 maja 2014r. godz. 9.00

Gdzie: Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, ul. Podchorążych 2

Dla kogo projekt?

Nie musisz być studentką Uniwersytetu Pedagogicznego, żeby wziąć udział w wydarzeniu. Jedynym warunkiem jest Twoja chęć aktywnego i pożytecznego spędzenia czasu. Siła Kobiety to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie oraz skorzystać z różnorodnych atrakcji przewidzianych dla uczestniczek.

Weź udział!

W ramach projektu specjaliści przeprowadzą prelekcję z zakresu chorób kobiecych, będzie można skorzystać z porad psychologa oraz wskazówek dotyczących budowania swojego wizerunku. Warsztaty z samobadania dostarczą umiejętności kontrolowania swojego stanu zdrowia. Ponadto brafitterka wskaże informacje jak dobrać odpowiednią bieliznę i zadba o jej indywidualne dopasowanie dla każdej z uczestniczek.

Porady dietetyczki, wizażysty i stylisty, darmowe zabiegi kosmetyczne, to kolejne aktywności zaplanowane w ramach wydarzenia, na którym nie może Cię zabraknąć! Pod koniec rozlosujemy wśród uczestniczek atrakcyjne nagrody. Sprawdź szczegółowy program! Więcej informacji na naszej stronie: www.silakobiety.nzs.pl i profilu na portalu

Facebook www.facebook.com/silakobiety

Przyjdź i przekonaj się sama jak to dobrze być kobietą!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ