Sunday, June 16, 2024
Home / Uroda  / Siła jest w tobie – promocja książki, wykład Dr Preeti Agrawal

Siła jest w tobie – promocja książki, wykład Dr Preeti Agrawal

12 maja 2012 roku organizowany jest w Warszawie wykład dr Preeti Agrawal pt. "Siła jest w Tobie - jak zachować zdrowie ciała, umysłu i duszy", który jednocześnie będzie promocją książki o tym samym tytule.

Dr Pretti Agrawal Siła jest w Tobie

Dr Pretti Agrawal Siła jest w Tobie

12 i 13 maja 2012 roku organizowany jest w Warszawie wykład oraz warsztaty dr Preeti Agrawal pt. „Siła jest w Tobie – jak odkryć i zachować zdrowie ciała umysłu i Duszy”. Wykład ten jednocześnie będzie promocją książki o tym samym tytule. Spotkanie to odbędzie się w Ośrodku Rozwoju Osobistego – Alcha: Warszawa, Starówka, ul. Freta 14 lok.2.  

Dr Pretti Agrawal Siła jest w Tobie

Dr Pretti Agrawal „Siła jest w Tobie”

Wszystkich, dla których zdrowie i harmonijne życie jest ważnym zagadnieniem zapraszamy w niezwykłą podróż do źródeł naszego zdrowia. Przewodniczką będzie dr Preeti Agrawal, która w swojej praktyce lekarskiej łączy najnowsze osiągnięcia naukowe medycyny konwencjonalnej, psychologii, medycyny alternatywnej z mądrością ayurwedy i medycyny chińskiej.

Pani doktor zapozna nas z różnymi aspektami zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Dopóki będziemy leczyli tylko nasze dolegliwości fizyczne nie dotrzemy do źródła naszych problemów. Jeśli chcemy lepiej zrozumieć siebie musimy wrócić do naszych korzeni. To właśnie tam znajduje się klucz do prawdziwego zdrowia i lepszego zrozumienia swojego Ja. Nasze ciała są doskonałe i mądre, nawet poprzez choroby komunikują się z nami. Sztuka polega na właściwej interpretacji symptomów chorobowych oraz mądrym wykorzystaniu potencjału naszego organizmu.

Preeti Agrawal w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia w prowadzenia warsztatów oraz holistycznej praktyki lekarskiej przybliży uczestnikom wykładu jak osiągnąć harmonię i zdrowie. Klucz do zdrowia i harmonii naprawdę jest w nas. Siła jest w tobie. Wszystkich, którzy pragną to odkryć zapraszamy na wykład dr Preeti Agrawal.

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów spotkania, warsztatów  znajdują się na stronie: www.alcha.pl

Dr Preeti Agrawal jest Hinduską, doktorem nauk medycznych, specjalistką II stopnia z ginekologii i położnictwa. Jest prezeską Fundacji Kobieta i Natura. Prowadzi we Wrocławiu Szkołę Świadomego Macierzyństwa. Jest członkinią Międzynarodowego Stowarzyszenia APPPAH (Association for Prenatal & Perinatal Psychology & Health).   

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ