Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Design  / Signu: szlachetne meble

Signu: szlachetne meble

Urządzasz? Zobacz jak mogą wyglądać meble nie-z-sieciówki!

Meble Ferrum / fot. materiały prasowe

Meble Ferrum / fot. materiały prasowe

Meble Ferrum / fot. materiały prasowe

Firma Signu powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie konsumentów trwałymi i ekologicznymi meblami, wykonanymi z drewna litego. W ofercie firmy znajdują się wszystkie rodzaje mebli drewnianych, potrzebne do kompleksowego wyposażenia wnętrza. Stoły, krzesła, komody, regały, ławki, łóżka, konsole – a wszystkie w nowoczesnej czy klasycznej formie, z pięknie eksponującego cały swój urok olejowanego, bejcowanego lub lakierowanego drewna. Firmę wyróżnia elastyczne i kompleksowe podejście do potrzeb klientów. Przejawia się ono w bardzo dużej ilości standardowych wymiarów, kolorów i wykończeń oraz rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest mebel. Meble mogą być wykonane z drewna dębowego, buku twardzielowego, czy też najbardziej ekskluzywnego w ofercie orzecha, sprowadzanego z Ameryki Północnej. Dodatkowo klient ma możliwość zamówienia niestandardowych elementów, pasujących stylowo do zamawianych produktów ze stałej oferty i wykonanych z tego samego materiału. Istnieje też możliwość modyfikacji wymiarów standardowych. Dział produktów indywidualnych sprawdzi, czy firma ma możliwości techniczne dostarczenia niestandardowego produktu, następnie zaprojektuje wymarzony przez klienta element i po ostatecznej akceptacji, przekaże go do produkcji. Szlachetne drewno to wymagający surowiec, dojrzewając przez dziesiątki czy nawet setki lat, nabiera niepowtarzalnego charakteru. Tylko wieloletnie doświadczenie w jego obróbce pozwala utrwalić w meblu całą drzemiącą w nim moc. W przeciwieństwie do mebli z płyty wiórowej czy MDF, każdy z tych produktów jest niepowtarzalny, tak jak niepowtarzalny jest rysunek słojów i kolor drewna.

Meble Ferrum / fot. materiały prasowe

Meble Ferrum / fot. materiały prasowe

Kolejnym elementem wyróżniającym firmę na rynku jest wysoka jakość zastosowanych materiałów. Wszystkie elementy wykonane są z litych elementów, łączonych tylko wzdłuż krawędzi deski, w przeciwieństwie do mebli wykonanych z krótkich kawałków, tzw. klepki. Blaty mebli nie są klejone z kilku cieńszych warstw, dzięki czemu meble oferowane przez Signu.pl wyróżniają się na rynku stylem oraz jakością zastosowanego materiału.
Kolejnym atutem mebli oferowanych przez firmę jest ekologia. Użyte do wykończenia mebli oleje są naturalne, dzięki czemu drewno nadaje charakter pomieszczeniu, pozostając otwartym i „oddychając” w pomieszczeniu. Jednocześnie meble olejowane bardzo łatwo, za pomocą prostych zabiegów, wykonywanych samodzielnie, np. podczas wiosennych porządków, przywrócić do pierwotnego stanu, nawet po wielu latach użytkowania. Krzesła tapicerowane są wyłącznie naturalnymi skórami i tkaninami, bez użycia materiałów syntetycznych.

Meble Ferrum / fot. materiały prasowe

Meble Ferrum / fot. materiały prasowe

Wszystkie wymienione wyżej zalety produktów oferowanych przez Signu.pl, połączone z atrakcyjną polityką cenową oraz doskonałym serwisem, zarówno przed, jak i posprzedażowym, sprawiają, że asortyment firmy znajduje coraz większe uznanie w oczach konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na sklep.signu.pl.

Meble Ignis / fot. materiały prasowe

Meble Ignis / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ