Thursday, February 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Siedzenie jest sztuką

Siedzenie jest sztuką

Kręgosłup od czasu do czasu daje o sobie znać? Czujesz, że twoje mięśnie są osłabione?Zastanawiałeś się kiedyś jakie skutki może mieć nieprawidłowa postawa podczas siedzenia na nasze zdrowie? Dlatego warto już dziś zadbać o kręgosłup.

Kręgosłup od czasu do czasu daje o sobie znać? Czujesz, że twoje mięśnie są osłabione?Zastanawiałeś się kiedyś jakie skutki może mieć nieprawidłowa postawa podczas siedzenia na nasze zdrowie? Dlatego warto już dziś zadbać o kręgosłup. Marka Sissel przygotowała w swojej ofercie produkt, który odmieni jakoś naszego siedzenia.

Poduszki senso-motoryczne

Zdjęcie 1 z 7

Sissel SitFit

 

Nie zdajemy sobie sprawy ile czasu w ciągu dnia spędzamy w pozycji siedzącej. Długie godziny w biurze, często przed monitorem komputera, siedzenie w samochodzie, spożywanie posiłków czy wieczorny relaks przed telewizorem. Zachowanie prawidłowej pozycji podczas siedzenia wpływa pozytywnie nie tylko na nasz kręgosłup, ale także samopoczucie.

Poduszki senso-motoryczne – co to takiego?

Poduszka wzmacnia mięśnie pleców i wymusza utrzymanie prawidłowej postawy podczas siedzenia. To produkt, który powstał w wyniku wielu lat badań i współpracy szwedzkich twórców z lekarzami i fizjoterapeutami. To łatwy sposób na zdrowe plecy bez uciążliwych ćwiczeń. Dzięki niej możemy zadbać o swoje mięśnie w pracy i w domu. To doskonałe rozwiązanie zarówno na rehabilitację jak i na profilaktykę

Dla kogo?

Poduszki w szczególności polecane są osobom, które zawodowo związane są z pracą biurową. Długo pozostają w pozycji siedzącej, borykają się z dolegliwościami w obrębie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, dyskopatią lub po prostu chcą wzmocnić mięśnie kręgosłupa i cieszyć się lepszym zdrowiem. Jeżeli w odpowiednim czasie zaczniemy prawidłowo siedzieć, w przyszłości unikniemy problemów z kręgosłupem.

[Not a valid template]

 

Czy są odpowiednie dla dzieci?

Bóle kręgosłupa stanowią chorobę cywilizacyjną i stają się problemem coraz młodszych osób. Dlatego dbanie o prawidłową postawę, zwłaszcza podczas siedzenia, należy zacząć już od najmłodszych lat. Poduszki sensomotoryczne stosuję się je również w leczeniu i gimnastyce korekcyjnej płaskostopia zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Są także świetnym rozwiązaniem w leczeniu wad postawy u dzieci w wieku rozwojowym, np. różnica długości nóg, skolioza.

Czym się wyróżniają?

Firma Sissel do produkcji poduszek sensomotorycznych używa najwyższej jakości materiałów, które cieszą się ogromnym uznaniem i zaufaniem użytkowników na całym świecie. Pozytywne opinie cenionych ekspertów z branży medycznej potwierdzają jakoś i skuteczność oferowanych produktów. Fizjoterapeuci radzą by wybierać tylko oryginalne produkty sprawdzonych firm, gdyż może okazać się, że tańszy, często niepełnowartościowy produkt może nie tylko nie spełniać swoich funkcji, ale także zaszkodzić naszemu kręgosłupowi.

Czy istnieje jakaś alternatywa?

Oprócz poduszek sensomotorycznych firma Sissel oferuje również piłki rehabilitacyjne, które mogą stać się alternatywną dla krzeseł i foteli. Siedząc na piłce nie tylko korygujemy postawę, ale również wzmacniamy mięśnie pleców i nóg oraz wspomagamy prawidłową pracę stawów biodrowych i kolanowych.W wielu środowiskach rehabilitacyjnych są cenione i używane do zaawansowanej fizjoterapii.

Powierzchnia piłek posiada antypoślizgową strukturę, a produkt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. To idealne rozwiązanie dla osób, które kompleksowo chcą zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa.

 

Sissel – zmienimy jakość twojego siedzenia!

Zapraszamy do nas, wybierzemy coś specjalnie dla Ciebie www.sissel.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ