Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / „Się kochamy” w gwiazdorskiej obsadzie

„Się kochamy” w gwiazdorskiej obsadzie

Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. Znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych -

Się Kochamy

Się Kochamy / fot. Ale! Teatr

Spektakl Się kochamy to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. Znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych – doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!

Się Kochamy

Się Kochamy / fot. Ale! Teatr

Poznasz historię Harrego i Milta – dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?

Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia – a jeśli jeszcze nie zna – lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

Spektakl zostanie wystawiony 27 lutego 2013 o godzinie 19.00 w Krakowie. Bilety w cenie: 80zł, 90 zł do nabycia w kasie Teatru Ludowego, tel.: 12 680 21 16, rezerwacja: 12 680 21 12 lub 12 680 21 13.

Zapraszamy na stronę: www.siekochamy.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ