Tuesday, April 20, 2021
Home / Moda  / Trendy  / SHOES – kochamy buty!

SHOES – kochamy buty!

Kochamy buty tak, jak Ty. Shoes powstało z miłości do dobrych butów. Jesteśmy firmą młodą i postępującą według nowoczesnych standardów zarówno w dziedzinie doboru oraz ekspozycji towaru, jak i obsługi klienta.

Shoes powstało z miłości do dobrych butów. Jesteśmy firmą młodą i postępującą według nowoczesnych standardów zarówno w dziedzinie doboru oraz ekspozycji towaru, jak i obsługi klienta. Poprzez staranny dobór marek pragniemy dać Ci wzornictwo, trendy oraz jakość na światowym poziomie. Chcemy zarazem, abyś czuł się świetnie i wyjątkowo, zarówno w naszych butach, jak i podczas wizyt w naszym sklepie.

Kochamy buty tak, jak Ty

Zdjęcie 1 z 6

fot. SHOES

 

Salony Shoes są nie tylko miejscem ekspozycji towaru lecz także otoczeniem przejrzystym, zbalansowanym i gustownym, zaprojektowanym abyś czuł się w nim komfortowo. W sklepie Shoes jesteś nie klientem, a naszym gościem. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy przybliżą Ci specyfikę oferowanych przez nas marek oraz dołożą wszelkich starań abyś opuścił nasz sklep z parą butów której pragniesz. Dzięki temu w Shoes dokonasz wyjątkowych zakupów w miłej atmosferze.

Kochamy buty tak jak Ty i dlatego tak dobrze się rozumiemy. Shoes to markowe obuwie: Fly London, Melissa, United Nude, Koalabi, Zdar, Betula, Mel, Ipanema, Dr. Martens, Hunter….

Sklepy Shoes:

Kraków 31-008, ul. Św. Anny 3

Kraków 31-141, ul. Krowoderska 39

Warszawa 00-098, ul . Niecala 7

Znajdziesz nas:  www.shoes.net.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach