Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / „Sexify” – polska odpowiedź na „Sex Education” już wkrótce na Netfliksie!

„Sexify” – polska odpowiedź na „Sex Education” już wkrótce na Netfliksie!

Zabawna i prowokująca opowieść o życiu młodych dziewczyn. Będzie hit?

„Sexify” – polska odpowiedź na „Sex Education” już wkrótce na Netfliksie! / fot. materiały prasowe

Tej wiosny na Netfliksie zobaczymy pierwszy polski serial o seksie. Na ekrany już wkrótce trafi ser „Sexify”, zapowiadany jako zabawna i prowokująca opowieść o życiu dziewczyn — dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności

 

O czym opowiada serial „Sexify”?

„Sexify” to ośmioodcinkowa komedia obyczajowa w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego, znanego z nagradzanej „Cichej nocy”. Jest to jeden z czterech polskich produkcji Netfliksa, które zobaczymy wiosną 2021 roku. Serial opowiada historię ambitnej studentki informatyki, która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyn zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się więcej o sobie samych.

Kogo znajdziemy w obsadzie?

W rolach głównych aktorki młodego pokolenia — Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska oraz Sandra Drzymalska. W „Sexify” zobaczymy również Małgorzatę Foremniak, Cezarego Pazurę, Zbigniewa Zamachowskiego, Bartosza Gelnera, Piotra Packa, Jana Wieteskę, Wojciecha Solarza, Sebastiana Stankiewicza i Ewę Szykulską.

„Sexify”. Kim są główne bohaterki?

Maria Sobocińska, wcieli się w rolę Pauliny. Prywatnie jest córką popularnej aktorki Hanny Mikuć i operatora Piotra Sobocińskiego. Jej matka znana jest z takich seriali jak „M jak Miłość”. Marię możesz znać z filmu „Pan T”, gdzie zagrała u boku Pawła Wilkcza, a za swoją rolę otrzymała nagrodę Orła. Występowała także w takich produkcjach jak „Wszystko dla mojej matki” czy „Wołyń”.

Maria Sobocińska / fot. materiały prasowe

Aleksandry Skraby, która wcieli się w rolę Natalii możesz jeszcze nie kojarzyć, ponieważ „Sexify” to jej debiut na ekranach. Ukończyła studia na wydziale aktorskim na PWSFTviT w Łodzi.

Aleksandra Skraba / fot. materiały prasowe

Sandra Drzymalska, to bohaterka Monika, w życiu prywatnym studentka wydziału aktorskiego na PWST w Krakowie. Znana jest z wybitnego debiutu w filmie Magdaleny Łazarkiewicz „Powrót”.

Sandra Drzymalska / fot. materiały prasowe

Twórcy o serialu

Wejście Netflix na nasz rynek otworzyło nam — reżyserom, producentom, scenarzystom czy aktorom, mnóstwo możliwości. Mamy w Polsce wielu wspaniałych twórców, którzy czekali na taką szansę. Myślę, że wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą nad nowymi produkcjami

– mówi Jan Kwieciński, producent serialu, a Piotr Domalewski dodaje:

„Sexify” to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach.

 

Sprawdź: 5 najlepszych seriali na Netfliksie, które obejrzysz w jeden dzień

 

Kiedy premiera?

Premiera serialu „Sexify” na Netflix odbędzie się wiosną 2021 roku.

 

Zobacz: Marzec na Netflliksie. Sprawdź 8 najciekawszych nowości!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ