Friday, February 23, 2024
Home / Seks  / Sex pod piramidami

Sex pod piramidami

Blondynki, brunetki, szczupłe, przy kości, młodziutkie, w średnim wieku i te całkiem stare – każda kobieta może w Egipcie liczyć na zainteresowanie mężczyzn - i namiętny sex.

– Na urlopie jesteśmy bardziej wyluzowane, odpuszczamy sprawy, którymi żyjemy na co dzień. Poważna pani prezes na wakacjach już nie jest profesjonalistką w garniturze i szpilkach, lecz zwyczajną dziewczyną, która pragnie romantyzmu – mówi swatka Anna Guzior-Rutyna.

Czy wakacyjny romans ma sens?

Dlatego tak łatwo o wakacyjny romans. Ale czy przerodzi się on w coś głębszego, to zależy. Bo czasem chcemy wyłącznie niezobowiązującej krótkiej relacji. Czasem obiekt naszego zauroczenia okaże się mężem innej kobiety albo wyłącznie łowcą wakacyjnych przygód. A czasem, gdy spadną z oczu wakacyjne okulary, ten sam mężczyzna, który wydawał się wspaniałym kochankiem, okaże się nudnym facetem.

Czytaj więcej:
Basie i Kasie na urlopie. Czy wakacyjny romans ma sens?

Wakacyjna miłość. Jak uniknąć „drapieżników”?

Przed takimi łowcami, drapieżnikami, ostrzega  Joanna Bobel, znana w przestrzeni publicznej jako Doktor Miłość. I nie zawsze chodzi o ryzyko finansowe takich znajomości, ale o okradzenie nas z uczyć, emocji, zaufania.

– Drapieżnicy to bowiem osoby z deficytem uczuć. Wbrew wielu mitom, takie osoby doskonale potrafią okazywać uczucia. Robią to nawet intensywniej i znacznie romantycznej. Miłość w ich wydaniu jest wręcz nieziemska. Można odnieść wrażenie, że taka bliskość spotkała tylko was. To są najbardziej kochane, oddane osoby świata, które od początku relacji rzucą cały świat do twoich stóp dając Ci pewność, że tak już będzie zawsze. Relacja od początku zdaje się być magiczna, połączenie szczególne i unikatowe, a fazy poznawania się idą wręcz w tempie błyskawicy.

Tymczasem jednak miłość nie potrzebuje pośpiechu i warto włączyć rozum. A Doktor Miłość daje konkretne rady, jak uniknąć pułapek.

Czytaj tutaj:
Wakacyjna miłość. Jak uniknąć „drapieżników” i poznać wartościową osobę?

Miłość pod piramidami

Czy w taką pułapkę wpadają kobiety, które spędzają wakacje w Egipcie?

– Blondynki, brunetki, szczupłe, przy kości, młodziutkie, w średnim wieku i te całkiem stare – każda kobieta może w Egipcie liczyć na zainteresowanie mężczyzn – i namiętny seks 

– opowiada Maria, instruktorka nurkowania. Przeczytajcie historię Eweliny, która poznała Khaleda. Czy jej związek to prawdziwe uczucie, czy także padła ofiarą egipskiej sztuki uwodzenia?
https://www.onet.pl/styl-zycia/miasto-kobiet/jestes-krolowa-mego-serca-czyli-wakacyjny-romans-pod-piramidami/kc4589c,30bc1058

Oceń artykuł
6 komentarzy
 • Kass 3 lipca, 2011

  Wakacyjne zagraniczne miłości, zwłaszcza z ciemnoskórymi mężczyznami, niestety związane są z brzydkim stereotypem Polek za granicą. Polscy mężczyźni są strasznymi w tej kwestii, a wpisy na forach internetowych pod takimi artykułami pozwalają myśleć, że gdyby przeciętny Kowalski dowiedział się, że jego dziewczyna czy żona miała kiedyś „habibiego” to by ją wywiózł na kupie gnoju… Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, w kwestii seksualnej wolności kobiet Polska jest sto lat za Murzynami.

  • Jakub 22 stycznia, 2022

   To zależy od konkretnego faceta, jeśli nie ma kompleksów i jest otwarty to nie będzie to dla niego problemem.

 • Dorotqa 16 lipca, 2011

  Kass, ale przeciez sama budujesz ten stereotyp mowiac „sto lat za murzynami”. Nie trzeba byc mega inteligentnym antropologiem, zeby zauwazyc, ze poziom zycia w egipcie troszke odbiega od naszej europejskiej normy. A laski, ktore w stringach przechadzaja sie przed arabami uwazam za zalosne(juz pomijam fakt jak stringi wygladaja na grubym tylku z cellulitem)… to nie one zdobywaja „habbiego” – bo co to za zdobycz??? – to „habbi”, poganiacz wielbladów, zdobywa ich 🙂

 • V 8 lipca, 2012

  Zawoalowana prostytucja, chęć przeżycia kilkunastu nocy z kobietą…to samo dzieje się Tunezji. Te kolorowe leniuchy są stworzone do kopulacji.

 • Mike 13 października, 2018

  Artykuł sugeruje ze Polacy nie sa romantyczni i nie słodzą kobietom. Oczywiście słodzą tak samo tylko że słodzenie działa tylko na dziewczyny które są niedowartościowane i z mega kompleksami, takie przewqżnie szukają przygody gdzie indziej gdyż tutaj nikt na nie nie zwraca uwagi.

 • Aga 14 sierpnia, 2021

  A gdzie reszta artykułu? Zo Ewelina zastała na miejscu????

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ