Wednesday, May 22, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Sex party z konsultantką

Sex party z konsultantką

Znajomi, alkohol i

Jakie są fajne pozycje seksualne, czy pierwszy raz boli, co to jest orgazm - na sex party wszyscy zaczynają swobodniej mówić o seksie, pytać i odpowiadać sobie nawzajem na pytania. Bo okazuje się, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wie więcej, albo doświadczył więcej i może się tym podzielić.

Znajomi, alkohol i… gadżety erotyczne – sex party z konsultantką Fun Toy Party to okazja do intymnych zwierzeń i otwartych rozmów o seksie

sex party

Znajomi, alkohol i... gadżety erotyczne - sex party z konsultantką Fun Toy Party to okazja do intymnych zwierzeń i otwartych rozmów o seksie

Pogadajmy o seksie, przy ludziach
Wieczór zaczyna się dość niepozornie. Ot domówka jak każda inna – goście wchodzą ze śmiechem, zdejmują odzież wierzchnią, niektórzy wyciągają alkohol, który podają gospodyni wieczoru. W salonie niektórzy onieśmieleni rozglądają się, inni radośnie dyskutują, dopytują co słychać i jak spędzili święta. Ale tylko na tym przyjęciu wejście osoby spoza grona budzi tak żywe emocje. Konsultantka Fun Toy Party, bo o niej mowa, jest świetnie przygotowana – wyjmuje swoje fanty na wskazany przez gospodynię stolik, zaczyna odpowiadać na pytania związane z zabawkami, które prezentują się przed zafascynowanymi uczestnikami imprezy.

Zabawy z seksem
Potem płynnie przechodzimy do zabaw i gier, podczas których wszyscy zaczynają swobodniej mówić o seksie, pytać i odpowiadać sobie nawzajem na pytania. Bo okazuje się, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wie więcej, albo doświadczył więcej i może się tym podzielić.

W trakcie wieczoru uczestnicy zabawy coraz swobodniej i naturalniej mówią o erotyce, potrzebach i fantazjach. Nie, nie opowiadają o sobie – nikt do tego nie zachęca, a już na pewno nie zmusza. Poruszamy się bezpiecznie na poziomie ogólnym, mówiąc „tak bywa” „wiele par tak robi” lub „ale przecież niektórzy lubią…” No właśnie.. na tym poziomie rozmowy, kiedy dyskutujemy o tym kto co i jak dzieją się najważniejsze rzeczy. W czasie zabawy, ogólnego śmiechu i rozmowy on półgłosem pyta ją „Ten jest fajny, co? Zobacz jaki mocny silnik.” Na co ona z uśmiechem odpowie „No fajny, ale mnie podoba się ten.” „Tak?? No też fajny…, może byśmy…”

I para, która miała przecież udane życie erotyczne, choć nigdy nie dotykali tego tematu wprost, nagle zaczyna rozmawiać o tym, co im się podoba, czego można by (czyt. chcieliby) spróbować.

Jakie są fajne pozycje seksualne, czy pierwszy raz boli, co to jest orgazm - na Fun Toy party wszyscy zaczynają swobodniej mówić o seksie, pytać i odpowiadać sobie nawzajem na pytania. Bo okazuje się, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wie więcej, albo doświadczył więcej i może się tym podzielić, fot. funfactory.pl

Co to jest orgazm?
Kiedy zrobiło się A, B przychodzi naturalnie. Niezobowiązująca rozmowa na imprezie zachęca, ośmiela. Pokazuje, że partner przyjmuje to, co mówimy, reaguje pozytywnie i sam też wyraża siebie, nie bojąc się oceny. Konsultantka ze swoim podejściem, akceptującym i neutralnym pokazuje swoim przykładem, ze nie rozmawiamy o niczym niestosownym, gorszącym czy złym. Wręcz przeciwnie. Jej sposób bycia i mówienia o zabawkach erotycznych oraz seksie skłania do traktowania tematu „normalnie”. Może pomóc, doradzić, zachęcić do poszukiwań i rozmowy ze sobą. Do tego ostatniego dodatkowo zachęca sam fakt uczestniczenia w spotkaniu, na którym temat tabu przestaje gorszyć. „Zabawki, które pokazuję same się proszą o luz i zabawę – takie są śliczne i kolorowe.” – mówi Monika, konsultantka Fun Toy Party, która pracuje z gadżetami najlepszego europejskiego producenta dizajnerskich gadżetów erotycznych. I to prawda, dobrze dobrane wesołe zabawki dla dorosłych są elementem sprzyjającym radosnej konsumpcji wszelkich tematów „okołoerotycznych”. Nie straszą, nie onieśmielają. Prowokują i wesoło drażnią naszą pierwotną potrzebę zabawy i dziecięcego wygłupu. Każdy trudny temat lepiej przełknąć na wesoło. A seks tematem łatwym nie jest, zwłaszcza w związku. Wstydzimy się wypaść głupio, wstydzimy się oceny, a przede wszystkim boimy się odrzucenia. Nie wiemy, jak zacząć. „Takie neutralne imprezowe pole, gdzie wszyscy okazują się być tacy sami, jak my jest miejscem idealnym, bezpiecznym”- przekonuje Monika.

Moda na bezpruderyjność
Ludzie o seksie mówią coraz częściej, rozmawiają o pozycjach, dyskutują o orgazmie. Coraz częściej wymieniają się opiniami, poglądami czy sensacyjkami. W końcu tego uczą nas media. Łatwiej jest rozmawiać „tak ogólnie”. Jednak, jak się okazuje, rozmowa w związku nie zawsze jest oczywista. Wygląda na to, że coraz więcej osób korzysta z możliwości jakie daje „moda na bezpruderyjność” i mądrze przekuwa ją na wartościową relację z partnerem. To dlatego Fun Toy Parties, gdzie rozmowa z ogółu przechodzi gładko w szczegół pomiędzy partnerami. robią coraz większą furorę w Polsce. Na szczęście dla miłości.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ