Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / „Sex Guru” w Teatrze Ludowym

„Sex Guru” w Teatrze Ludowym

UWAGA! Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne. Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czego tak naprawdę chcą kobiety?

UWAGA! Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne. Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czego tak naprawdę chcą kobiety? Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”? Czy mój mąż wie, że udaję? Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

Sex_guru

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera „SEX GURU”, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej – jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze – zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę.

„SEX GURU” to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź i poznaj sekrety innych!

ZAPRASZAMY!

Gdzie: Kraków, Teatr Ludowy

Kiedy: 23 kwietnia 2015, godz. 17:30 oraz 20:30

Bilety: Salonach Empik, na www.eventim.pl, ebilet.pl, makroconcert.pl, Teatr Ludowy, Osiedle Teatralne 34, (12) 680 21 16

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ