Friday, July 12, 2024
Home / Ludzie  / SESJA: Ciało na minusie

SESJA: Ciało na minusie

Schudły 457 kg!

ciało na minusie

Widoczne na tym zdjęciu bohaterki sesji schudły łącznie 457 kg / fot. Dominika Cuda

Otyłość jest chorobą, matką innych chorób, negatywnie wpływa na pewność siebie i jakość życia. Bohaterki sesji powiedziały dość

 

Kobiety ze zdjęć Dominiki Cudy podjęły się leczenia, a nie kolejnych restrykcyjnych diet. Chirurgicznie zmniejszyły pojemność żołądka i całkowicie zmieniły styl życia. Efekty w postaci minus 50, minus 60, a nawet minus 70 kilogramów utrwaliła Dominika Cuda, która specjalizuje się w pokazywaniu piękna ludzkich ciał, zarówno tych perfekcyjnie wysportowanych, jak i tych ze śladami zmagań o lepsze zdrowie. Inicjatorkami sesji jest duet bLife: dietetyczka Ludmiła Podgórska i fizjoterapeutka Marta Waszkiewicz, na codzień zajmujące się osobami przechodzącymi przez operacyjne leczenie otyłości. Bohaterki są ich podopiecznymi, z którymi rozpoczęły pracę na kilka miesięcy przed zabiegiem. Dzięki konsekwentnej pracy przeszły przemianę z osób chorych na otyłość i jej powikłania (część z nich miała problemy zdrowotne: hashimoto, insulinoodponość, cukrzycę, zespół policystycznych jajników) w kobiety, które po zrzuceniu większej liczby kilogramów, niż ważą w tej chwili, starają się utrzymać zdrowy balans bez popadania w skrajności.

 

ciało na minusie

Ciało na minusie / fot. Dominika Cuda

sesja dominiki cudy

Ciało na minusie / fot. Dominika Cuda

cialo na minusie

Ciało na minusie / fot. Dominika Cuda

operacyjne zmniejszenie żołądka

Ciało na minusie / fot. Dominika Cuda

chirurgiczne zmniejszenie żołądka

Ciało na minusie / fot. Dominika Cuda

kobiety, które schudły 70 kg

Ciało na minusie / fot. Dominika Cuda

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Anna Buczkowska 24 marca, 2020

    Bardzo lubię i szanuję takie akcje. Pokazują prawdę, nie medialny fałsz.

  • Ania 25 marca, 2020

    Dziewczyny jesteście wielkie! Walczycie o swoje zdrowie i marzenia. Nie stoicie w miejcu. Jesteście gotowe przezwyciężyć strach. Jesteście piękne :))) Trzymam kciuki w dalszych trudnościach dnia codziennego!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ