Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Dary jabłoni ukryte w serum

Dary jabłoni ukryte w serum

Serum na noc bazuje na sile przemiany kwiatów jabłoni w owoce, która wspiera skórę podczas nocnej odnowy.

Gdy zaczyna się wiosna, kwiaty jabłoni rozkwitają i pobudzają nasze zmysły. Dają obietnicę na pyszne owoce, które pojawią się jesienią i będą symbolem witalności, siły i zdrowia. Proces transformacji od delikatnych kwiatów po zdrowe owoce był źródłem fascynacji ludzi przez tysiące lat, a zarazem inspirował ich do studiowania tego magicznego procesu.

Dr. Hauschka Skin Care; Dr. Hauschka Kosmetik

Serum na noc bazuje na sile przemiany kwiatów jabłoni w owoce, która wspiera skórę podczas nocnej odnowy. Dary zarówno kwiatów jak i owoców jabłoni połączyliśmy w jedno właśnie w recepturze Serum na noc. Serum na noc stanowi wzorzec procesu odnowy, który przebiega w skórze każdej nocy. Zawarte w serum wyciągi z kwiatów jabłoni pomagają skórze swobodnie oddychać, a owoce jabłoni działają odżywczo tak, aby rano skóra była świeża, promienna i nawilżona. Delikatny zapach kwiatów otula nasze zmysły uczuciem spokoju i relaksu oraz towarzyszy im całą noc. Nowe Serum na noc będzie dostępne w sprzedaży od maja.

Serum na noc Dr. Hauschka jest przeznaczone do pielęgnacji na noc dla wszystkich typów cery.

– Pomaga skórze odzyskać witalność
– Pobudza naturalne procesy odnowy
– Jest beztłuszczowe i lekkie
– Nadaje skórze promienny i świeży wygląd

Pielęgnacja na noc Dr. Hauschka

Dr. Hauschka Skin Care; Dr. Hauschka Kosmetik

Podstawowa pielęgnacja na noc
W nocy, kiedy stosujesz pielęgnację beztłuszczową Twoja skóra rozkwita, może swobodnie oddychać i regenerować się. Idea pielęgnacji Dr. Hauschka zawarta jest w trzech kolejnych krokach: oczyszczanie, wzmacnianie i pielęgnacja. Serum na noc to trzeci krok tego schematu. Przeznaczone jest do wszystkich typów cery i zapewnia im niezbędne nawilżenie, świeżość i witalność.

Intensywna pielęgnacja na noc
Kiedy skóra utraciła swoją naturalną równowagę i wymaga dodatkowego wsparcia, niezbędne będzie włączenie do pielęgnacji na noc jednej z dwóch Kuracji w ampułkach lub Intensywnej kuracji, dostosowanej do szczególnych potrzeb skóry. W tym czasie nie stosujemy już serum ani toniku na noc. Kuracje w ampułkach i Intensywne kuracje używamy przez 28 dni, a więc okres, którego skóra potrzebuje do jednorazowej regeneracji swoich komórek. Na każde 10 lat Twojego życia, zastosuj jedną serię ampułek rocznie. Przykładowo, jeśli masz 30 lat – trzy razy w roku.

***

Kosmetyki Dr. Hauschka korzystają z doświadczenia zdobytego przy produkcji leków przez firmę WALA powstałej w 1935 r. Rośliny używane do wytwarzania kosmetyków Dr. Hauschka pochodzą z certyfikowanych upraw biodynamicznych, kontrolowanych upraw roślin leczniczych (w tym własnego ogrodu firmy WALA), nadzorowanych zbiorów roślin dziko rosnących oraz, w miarę możliwości, plantacji certyfikowanych przez DEMETER.

Wszystkie kosmetyki marki Dr. Hauschka posiadają certyfikaty NaTrue i BDIH: „Kontrolowany kosmetyk naturalny” i nie zawierają żadnych syntetycznych substancji konserwujących, barwiących ani zapachowych (parabenów, olejów mineralnych, silikonów ani glikoli polietylenowych). Są testowane dermatologicznie na ochotnikach.
W Polsce kosmetyki Dr. Hauschka dostępne są w autoryzowanych sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i w gabinetach kosmetyki naturalnej Dr. Hauschka oraz przez internet na: www.e-sklep.hauschka.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ