Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Serum do włosów niezbędne każdej kobiecie

Serum do włosów niezbędne każdej kobiecie

Dobre serum do włosów to takie, które nie wymaga spłukiwania

serum do włosów Miasto Kobiet

fot. Adobe stock

Zadbane, gładkie, lśniące włosy są wizytówką każdej kobiety. Jednocześnie jednak wiele kobiet naraża je na niekorzystne czynniki, takie jak wysoka temperatura czy agresywne zabiegi. W efekcie ich wygląd stopniowo pogarsza się i zaczynają wymagać intensywnej naprawy. Pomoże w tym serum do włosów, dopasowane do problemu, jaki powinno rozwiązać

 

Czym jest serum do włosów?

Serum do włosów to specjalistyczny kosmetyk, który ma konsystencję lżejszą niż maska i jest bardzo łatwy do nakładania na włosy oraz skórę głowy. Jego charakterystyczną cechą jest bardzo duża koncentracja składników aktywnych, przekładająca się na wyraźne działanie, którego efekty są zauważalne już po kilku użyciach.

Zazwyczaj dobre serum do włosów może być stosowane bez spłukiwania, kilka razy w tygodniu. Dzięki regularności w szybkim czasie wyraźnie poprawia strukturę włosów i wpływa kompleksowo na ich kondycję, rozwiązując dotychczasowe problemy.

Dlaczego warto sięgnąć po produkty marki Kérastase?

Luksusowa marka Kérastase powstała we Francji w 1964 roku. Jej celem było stworzenie linii profesjonalnych kosmetyków do włosów, które rozwiązują najbardziej powszechne problemy w sposób szybki i skuteczny. Była pierwszą marką, która dostrzegła, że konieczne jest dostosowywanie linii produktów do konkretnych typów włosów, aby efekty były jeszcze lepsze.

Bogate, wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że jest to obecnie jedna z najbardziej renomowanych firm na świecie. Z tego względu, sięgając po serum Kérastase, będziesz mieć pewność, że wybierasz najlepszy produkt, który bez wątpienia spełni twoje oczekiwania. Zatem, z jakich produktów będziesz mogła skorzystać?

Serum do włosów ‒  zagęszczenie i wzmocnienie

Jeśli borykasz się z problemem cienkich, osłabionych i przerzedzonych włosów, na pewno ucieszy cię wiadomość, że marka Kérastase wypuściła na rynek serum zagęszczająco-wzmacniające Densifique. Jego zadaniem jest przywrócenie włosom blasku, objętości, gęstości i witalności. Dzięki specjalnym ceramidom i polimerom mikrouszkodzenia włosów zostają wypełnione, co przekłada się na ich wzmocnienie i pogrubienie. Serum do włosów wyraźnie odmładza ich wygląd, co na pewno spodoba się każdej kobiecie.

Ochrona specjalnie dla blondynek

Jeśli jesteś blondynką, twoje włosy są rozjaśniane, mają pasemka lub posiwiały ‒ to właśnie preparat dla ciebie. Serum wygładzająco-ochronne Kérastase Blond Absolu Cicaplasme, dostępne w salonach marki Jean Louis David, to preparat dedykowany paniom, których jasne włosy puszą się i są trudne w stylizacji. Serum do włosów wygładzi je, pomoże w ułożeniu, a jednocześnie chroni przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki filtrom UV osłoni włosy i skórę głowy przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Wyciąg z szarotki alpejskiej oraz kwas hialuronowy pozwolą z kolei na wygładzenie i nawilżenie włosów, a także znormalizują skórę głowy.

 

Z tymi i innymi preparatami będziesz mogła cieszyć się pięknymi, zdrowymi i łatwymi w stylizacji włosami każdego dnia, niezależnie od wszystkich zabiegów, które na nich wykonujesz.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ