Sunday, April 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Seria kosmetyków La Mer ‒ ochrona i naturalny blask

Seria kosmetyków La Mer ‒ ochrona i naturalny blask

Do twarzy na każdą porę roku i każdą pogodę

krem La Mer

Seria La Mer dla każdego typu skóry / fot. materiały prasowe

Aplikacja kosmetyków La Mer na skórę sprawia, że staje się ona ukojona i nabiera naturalnego, promiennego blasku

 

Duszą wszystkich produktów La Mer jest pobudzający odnowę skóry, bazujący na algach morskich ferment The Miracle Broth oraz bogata w przeciwutleniacze herbata z limonki. To dzięki nim wilgoć może wniknąć głęboko w skórę, nawilżając ją i odnawiając jej naturalną barierę ochronną.

Flagowym produktem serii jest The Moisturizing Soft Cream ‒ lekki w konsystencji krem, idealny dla skóry mieszanej i suchej. Odnawia on barierę ochronną skóry, przywracając skórze naturalny blask. Dzieje się tak dzięki zatrzymaniu wewnątrz skóry wilgoci, a drażniących ją czynników na zewnątrz, co pozwala na przywrócenie skórze naturalnego blasku.

Pozostałe produkty serii to:

Crème de la Mer
Luksusowy, odżywczy krem pomaga pozbyć się przesuszenia skóry, zanurzając ją w stanie głębokiego, kojącego nawilżenia. W efekcie systematycznej aplikacji kremu zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera nabiera blasku. Idealny dla cery suchej.

The Moisturizing Soft Lotion
Lekka emulsja szybko się wchłania, zapewniając skórze całodzienne nawilżenie. Pozostawia na skórze satynowe wykończenie. Idealna dla skóry mieszanej.

The Moisturizing Matte Lotion
Ultralekka emulsja nawilżająca pozostawia skórę wyraźnie wygładzoną z matowym wykończeniem. Idealna dla skóry tłustej.

The Moisturizing Cool Gel Cream
Lekki żel-krem pozostawia na skórze uczucie chłodu i ukojenia, nadając jej świeży, zdrowy blask. Idealny dla skóry mieszanej i tłustej.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ