Wednesday, June 16, 2021
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Serena Williams i inne ciążowe okładki gwiazd

Serena Williams i inne ciążowe okładki gwiazd

Zobacz najsłynniejsze ciążowe okładki. Hit czy kit?

Natasza Urbańska na okładce magazynu VIVA! (2008) / printscreen

Ciąża to nie choroba, a stan, który pozwala ocieplić wizerunek gwiazd i dzięki temu zawalczyć o kontakty reklamowe. A teraz bez sarkazmu. Bywają okładki zjawiskowe, tworzone w duchu women power, w których specjalizuje się Vanity Fair. Są też covery całkiem przeciętne, które nieudolnie naśladują prestiżowe magazyny. Zobaczcie, co dla was wybrałyśmy

Syrena Williams w obiektywie Annie Leibovitz na okładce „Vanity Fair” (2017) / printscreen / Twitter Syreny Williams

Serena Williams w obiektywie Annie Leibovitz na okładce „Vanity Fair” (2017) / printscreen / fot. Twitter Syreny Williams

1. Demi Moore i pierwsza w historii ciąża zaprezentowana na okładce. Aktorka spodziewała się wówczas swojego pierwszego dziecka. Autorką zdjęcia z 1991 roku jest niesamowita Annie Leibovitz. Zdjęcie na stałe weszło do popkultury i jest przykładem na to, jak pięknie można pokazać kobiece ciało w ciąży. Okładka zdobyła sobie wielu późniejszych naśladowców.


2. Natasza Urbańska zdecydowała się na odważną sesję do magazynu VIVA. Jak wyszło?  Wydaje się, że tona złota z dopiskiem „de Luxe” nie złagodziła efektu mocnej inspiracji zachodnimi okładkami… Trochę tego nie rozumiemy.

Natasza Urbańska na okładce magazynu VIVA! (2008) / printscreen

Natasza Urbańska na okładce magazynu VIVA! (2008) / printscreen / fot. M. Stankiewicz/AF Photo

3. Trzecia ciąża Claudii Schiffer została uwieczniona przez samego Karla Lagerfelda. Zdjęcie pochodzi z niemieckiej edycji Vogue`a z czerwca 2010 roku. Top modelka ma na nim 40 lat i bije od niej niesamowita siła i spokój.

Claudia Schiffer na okładce niemieckiego Vogue`a (2010) / printscreen / fot. Karl Lagerfeld

Claudia Schiffer na okładce niemieckiego Vogue`a (2010) / printscreen / fot. Karl Lagerfeld

 4. Żeby nie było, że faworyzujemy wyłącznie zagraniczne gwiazdy, przedstawiamy okładkę z której uśmiecha się Natalia Kukulska. Negliż kontrolowany, piękna, promienna kobieta i moda z roku 2000 to przepis na udaną okładkę ciążową.

Natalia Kukulska na okładce magazynu VIVA! (2000) / printscreen / M. Staszewski

Natalia Kukulska na okładce magazynu VIVA! (2000) / printscreen / fot. M. Staszewski

5. Serena Williams. Mocna, odważna i piękna okładka. Tenisistka zdecydowała się na sesję w siódmym miesiącu ciąży. Zdjęcie, podobnie jak w przypadku Demi Moore, wykonała fotografka gwiazd – Anie Leibovitz. Chociaż wielu internautów zarzuca sportsmence epatowanie nagością, to my jesteśmy pod wrażeniem!


AK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach