Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Świąteczne kreacje

Świąteczne kreacje

Gorączka przedświątecznych zakupów już rozpoczęta i mnóstwo okazji spotkań w gronie rodziny. Pomyśl o odpowiednim stroju.

Gorączka przedświątecznych zakupów już rozpoczęta? Mąż, córka, mama, przyjaciółka cała długa lista życzeń i prezentów do odszukania i zakupienia, a tu po drodze Wigilia firmowa i mnóstwo okazji spotkań w gronie rodziny?

Semper 13

Każda z nas chce się wtedy poczuć powalająco piękna. My wiemy, że komplement na spotkaniu przy opłatku jest bezcenny, dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji sukienek wizytowych, które pomogą Ci zabłysnąć w towarzystwie.

 

Sylwestrowo-karnawałowe szaleństwo czeka Cię tuż po świętach? Daj się skusić przepięknym koronkom, niebanalnym przezroczystościom lub nowoczesnym połączeniom skóry z plisowanymi żorżetami. W Nowym Roku nie bójmy się zaszaleć! Okazuje się, że nie trzeba mieć figury modelki, by wyglądać zniewalająco! Najważniejsze jest podkreślenie atutów i dyskretne tuszowanie ewentualnych niedoskonałości. Duży wybór sukienek wizytowych, koktajlowych i sylwestrowych znajdziecie w propozycjach SEMPER. Marka dba o klientki w rozmiarze od 36 do 50!

 

Serdecznie zapraszamy do www.shop.semperfashion.eu

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ