Thursday, April 25, 2024
Home / Seks  / Co dzieje się za szczelnie zamkniętymi drzwiami sypialni Polaków?

Co dzieje się za szczelnie zamkniętymi drzwiami sypialni Polaków?

Niepohamowane pożądanie, rozpalająca namiętność, nieposkromione fantazje erotyczne

Kadr z nowego programu TLC „Seks Polaków”

Kadr z nowego programu TLC „Seks Polaków” / fot. Marta Fiedczak / Discovery Communications, LLC

Niepohamowane pożądanie, rozpalająca namiętność, nieposkromione fantazje erotyczne! W „Seksie Polaków” nawet przez chwilę nie ma mowy o nudzie. Zobacz, co dzieje się w sypialni sąsiadów. Seksoholizm, sponsoring, życie erotyczne emerytów, bielizna, która rozbudzi wszystkie zmysły i wprowadzi nieco pikanterii w każdym związku. Seksuolog – Izabela Jąderek odsłoni tajemnice intymnego życia Polaków. To wszystko i dużo więcej już od 5 października, w każdy piątek o godz. 22:00 w telewizji TLC

Okiem eksperta

„Seks Polaków” to program, w którym nie zabraknie interesujących rozmówców, kontrowersyjnych wątków czy tematów, powodujących u wielu widzów rumieńce na twarzy. Izabela Jąderek jest psychologiem i seksuologiem z wieloletnim doświadczeniem. Aktywnie wspiera i współpracuje m.in. z Fundacją Promocji Zdrowia Seksualnego, gdzie ukończyła edukację seksualną. Przygotowuje autorskie warsztaty z rozwoju własnej seksualności oraz szkoli profesjonalistów i kolegów po fachu. Ekspertka nie boi się zadawać krępujących pytań, ani też wysnuwać odważnych wniosków. Tematy dysfunkcji seksualnej, zaburzenia tożsamości płci czy edukacja seksualna nie są jej obce.

„Seks Polaków” nowym przewodnikiem po świecie intymności

W programie poznamy wiele interesujących faktów z życia intymnego Polaków. Dowiemy się między innymi, że pożądanie wcale nie musi wygasać z wiekiem, a emeryci nierzadko są bardzo aktywni seksualnie. Co więcej, nie boją się rozmawiać o swoich namiętnościach. Dancingi międzypokoleniowe, seks po 60-tce to szansa na uwolnienie fantazji i funkcjonowanie bez żadnych ograniczeń obyczajowych. To tylko jeden z ciekawych wątków, który zostanie pokazany w programie. Nie zabraknie też porad „Pani Gadżet”, która postara się zaprezentować najbardziej „hot” bieliznę oraz gadżety rozbudzające zmysły.

Wywiady, porady i odpowiedzi na pytania tabu

W programie odpowiemy także na pytania – czy obrzezanie poprawia jakość życia seksualnego? Jakie są ulubione pozycje Polaków? Weźmiemy pod lupę nastolatków korzystających z usług prostytutek. Niespodzianką będą również wywiady z włoską aktorką pornograficzną – Ciccioliną czy Eriką Lust – reżyserką tego rodzaju filmów dedykowanych kobietom. Pokażemy miejsca i rzeczy, o których wielu z nas się nawet nie śniło i przekonamy się, że definicji pojęcia „seks” istnieje tak wiele, jak osób, które go uprawiają.

Czy jest coś, co może zaskoczyć cię w sypialni? Oglądaj nowy program „Seks Polaków” od piątku, 5 października, o godzinie 22:00 w telewizji TLC.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/seks-polakow-program-tlc/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ