Wednesday, May 29, 2024
Home / Miasto Miłości  / Seks na niedzielę. 11 zabaw erotycznych dla par

Seks na niedzielę. 11 zabaw erotycznych dla par

Seks na niedzielę czyli 11 pomysłów na to, jak wykorzystać zabawy erotyczne, do tego by poniedziałki były lepsze!

zabawy erotyczne seks na niedzielę

Po takich zabawach erotycznych, poniedziałek to czysta radość! / fot. Canva

– Zasada erotycznej niedzieli jest prosta: radosne świntuszenie, podniecanie się i dogadzanie sobie nawzajem zamiast straszenia ogniem piekielnym i kazań pełnych wstydu i grzechu. W niedzielnym seksie liczą się kreatywność, luz, swoboda, poczucie humoru, seksowność, otwartość, sprośność, czułość i miłość – pisze trenerka kreatywnego seksu i autorka książki „Potęga zabawnego seksu” Joanna Keszka. Chcesz zacząć lubić poniedziałki? To zrób sobie „Erotyczną niedzielę” i sprawdź 11 pomysłów na seksowne zabawy we dwoje

 

Reguły „Erotycznej niedzieli”

Jeden z mitów na temat życia seksualnego mówi, że jeśli jesteście sobie przeznaczeni, to ogień waszej pasji nigdy nie zgaśnie. Będziecie się pieprzyć splątani w orgazmicznym uścisku, póki śmierć was nie rozłączy. To wszystko bajki. O seks, tak samo jak o każdą ważną dla nas i naszego związku dziedzinę, trzeba dbać. Planować i świntuszyć z uśmiechem na ustach, bez presji, bez tego ciężkiego jak oddech Lorda Vadera przekonania, że chcieć coś więcej poza penetracją to grzech i wstyd. Zacznijcie od ustalenia, że niedziela to dzień erotycznej przyjemności. Wyśpijcie się. Potem relaksujący prysznic i pyszne śniadanie. Wyłączcie telefony. Nie włączajcie telewizora. A wszystko to we frywolnej atmosferze. Bo w seksie nie chodzi o udowadnianie swojej moralności, ale o przyjemność i dobrą zabawę.

Co robić w czasie „Erotycznej niedzieli”?

Możliwości seksualnych jest tyle, że wystarczy na wszystkie niedziele do końca świata. Obowiązuje jedna zasada: z niczym się nie śpieszymy. Bo wszystko, co warte jest zrobienia w erotyczną niedzielę, warto robić powoli.

11 erotycznych zabaw z okazji niedzieli

1 Seks na niedzielę 

Pogodny niedzielny poranek, on, ona i kawa

Przez najbliższe trzy godziny jedzcie, pijcie i wygłupiajcie się. Nie chodzi o to, żeby bzykać się jak króliki z reklamy baterii. Erotyczna niedziela to nie seksualny maraton. To ma być zmysłowy i figlarny chillout: dużo miłosnego relaksu, frywolnych zabaw, lubieżnych żartów, sprośnych propozycji do wspólnego omówienia, ponownego oswajania się z waszymi ciałami i przyjemnościami, których mogą wam dostarczyć. Stosunek będzie małą częścią waszej przygody. Ale kiedy już do niego dojdzie, cipki i penisy będą pulsować szczerym entuzjazmem i tryskać prawdziwą radością.

2 Seks na niedzielę

Lody na śniadanie, bluzka do góry

Rozsmarowujemy słodycze na sutkach i podajemy do zlizania.

3 Seks na niedzielę

Rozmowy o tym, co przyjemne

Porozmawiajcie o marzeniach i wspólnych planach erotycznych. Mówcie z entuzjazmem i pozytywnie, co do tej pory podobało się wam w sypialni i czego nowego chcielibyście spróbować w łóżku. To elektryzujące, kiedy kochanka (kochanek) opowiada, jak bardzo cię pragnie, nie szczędząc przepysznych szczegółów, a ty opowiadasz jej/jemu, co dokładnie zrobisz, gdy ją/go dorwiesz w odpowiednim miejscu i czasie. Albo zwyczajnie pogadajcie o życiu: siedzicie nago, patrzycie na siebie, pijecie kawę i opowiadacie sobie o tym, co spotkało was w pracy i o czym przeczytaliście ciekawy artykuł. Sięgasz ręką, żeby zetrzeć mu z brody okruszek rogalika, zatrzymujesz dłoń na chwilę i przesuwasz palcem po jego wargach. Prosta, czysta, niespieszna przyjemność.

4 Seks na niedzielę

Okazywanie sobie uczuć

Dotykanie się, całowanie. Ćwiczenie dotyku: jedno z was kładzie się wygodnie na łóżku i pozwala dotykać, głaskać, pieścić po całym ciele z wyjątkiem genitaliów i piersi. Niech to trwa około 15 minut, nie dłużej niż godzinę. Możecie mówić dokładnie, czego oczekujecie od partnera lub partnerki, np. Trochę wolniej; Uwielbiam, jak rysujesz palcami kółka na mojej pupie, ale nie trzeba. Zamieńcie się potem rolami. Rozluźniajcie się i uwrażliwiajcie na siebie. Następnym krokiem może być – ale nie musi – zmysłowy, energiczny stosunek.

5 Seks na niedzielę

Zabawa w dmuchaną lalkę

Prosimy kochankę, aby udawała, że jest dmuchaną lalką. Nie może się ruszać, mówić ani niczego dotykać. Można jej używać, tak jak się chce, przekręcając i ustawiając na całym łóżku, pieprzyć, jakby była plastikową zabawką. Niesamowite doświadczenie dla obu stron.

6 Seks na niedzielę

Wycinanki

Bierzecie ubrania i wycinacie je na sobie. Możecie mieć specjalną szufladę z taką „bielizną erotyczną”. Na przykład obcisłe koszulki z dziurkami na sutki albo z otworami na całe piersi. Koszulki nocne a la purytanie z dziurką do bzykanie. Stare dżinsy obcięte tak, że zrobią się z nich skąpe seksowne spodenki dla niej i dla niego.

7 Seks na niedzielę

Czytanie

On może się położyć na brzuchu i czytać jakąś erotyczną powieść albo seksowne książki, a ty siedzisz mu na pupie, komentujesz i masujesz plecy.

erotyczna niedziela zabawy erotyczne

W niedzielę jesteśmy wreszcie wyspani i zrelaksowani! / fot. Canva

8 Seks na niedzielę 

Zjadacie kanapki w seksowny i uwodzicielski sposób

Rozsmarowujecie pasty, podawajcie do spróbowania prosto z ciała, wydawajcie głośne okrzyki zachwytu: Jakie to jest pyszne! Możecie jeść, wygłupiać się, chichotać i pieścić.

9. Seks na niedzielę 

Opowiadajcie sobie niegrzeczne dowcipy

Sprośne.

10. Seks na niedzielę

Gorące wargi

Sięgasz po kubek gorącej kawy, herbaty – najlepiej miętowej – bierzesz łyk napoju, rozgrzewasz usta. Gorącymi wargami i językiem ogrzewasz i pieścisz jego penisa albo jej cipkę. Co minutę albo dwie przerywasz gorącą przyjemność, żeby nabrać napoju w usta i rozgrzać na nowo jego/jej części intymne. Numer z gorącymi wargami to klasyka zmysłowego uwodzenia.

11. Seks na niedzielę 

Napiszcie sprośny rymowany wierszyk na cześć kochanka lub kochanki

Odczytajcie go przed nim z głębokim ukłonem i przeczytajcie na głos z dramatycznym zacięciem.

 

O autorce

joanna keszka

Joanna Keszka / fot. Monika Bereżecka/Zorka Project

Joanna Keszka – trenerka kreatywnego seksu, specjalistka w temacie kobiecej seksualności, edukatorka seksualna, pisarka scenariuszy erotycznych, autorka poradników, e-kursów i książek o relacjach i seksie. Joanna Keszka przekonuje, że seks nie jest poważny. Przyjemny, radosny, relaksujący, głośny, podniecający, sprośny, rubaszny, figlarny, zmysłowy, wyzwalający – owszem tak. Warto uwolnić w sobie łowczynię erotycznych przyjemności lub łowczego, rozpalić wyobraźnię, przestać się oceniać tak surowo i wyruszyć na poszukiwanie przyjemności i radości z seksu i z życia, na którą wszyscy zasługujemy i za którą wszyscy tęsknimy.

– Marzę o świecie, gdzie seksualna ciekawość i potrzeby dziewczyn i kobiet nie będą przedstawiane w złym świetle. Kobiety też mogą odczuwać pociąg, mieć potrzeby seksualne. I nie ma w tym niczego złego. Wręcz przeciwnie. Kiedy kobieta dobrze czuje się w łóżku, to mężczyzna tylko z tego korzysta. Ten świat potrzebuje kobiecych orgazmów. Dlatego zapraszam, aby otworzyć się na nowe, zabawne erotyczne pomysły i przygody szeroko jak stokrotka do słońca – przekonuje autorka 

 

 

 

 

Fragment o „Erotycznej niedzieli” pochodzi z książki „Potęga zabawnego seksu – jak kochać sprośnie i radośnie”. Wszystkie gadżety i prezenty erotyczne znajdziesz w  przyjaznym butiku www.lovestore.barbarella.pl.

potęga zabawnego seksu

„Potęga zabawnego seksu”  / fot. materiały prasowe

Czytaj też:

4 pomysły na proste i przyjemne zabawy erotyczne w łóżku we dwoje – kliknij TUTAJ 

Fotoprzewodnik: 7 pozycji seksualnych, które dadzą wam niezapomniany orgazm – zobacz TUTAJ 

 

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Barbie 8 stycznia, 2021

    HA, HA, no TAK, znakomite słowo na niedzielę

  • Klara 21 stycznia, 2021

    Fajne pomysły, polecam jeszcze do tego seksowną bieliznę i gadżety erotyczne

  • Julka 14 września, 2021

    ten tekst jest tak strasznie zły, tak koszmarnie napisany, tak okrutnie infantylny a jednocześnie wulgarny, tak bardzo usiłujący dotrzeć jednocześnie do nastolatków i jakichś małżeństw ze sporym stażem… że aż mnie przy niedzieli odrzuciło : /

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ