Thursday, June 20, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Sekrety tworzenia atmosfery świątecznej podczas imprez firmowych

Sekrety tworzenia atmosfery świątecznej podczas imprez firmowych

Firmowa nie musi być sztampowa

Impreza firmowa

fot. Freepik

Zadaniem każdego wydarzenia korporacyjnego jest nie tylko zacieśnienie relacji pomiędzy pracownikami i zapewnienie im rozrywki. Głównym, choć nie od razu widocznym, celem imprezy firmowej jest umocnienie w świadomości każdego pracownika zasad firmy. Aby zrealizować tę funkcję, od dyrektora, organizatora i dekoratora wydarzenia korporacyjnego wymaga się przemyślenia koncepcji wydarzenia

 

Przygotowujemy imprezę firmową: jak nie przeoczyć najważniejszego?

Impreza firmowa nie powinna być nudnym obiadem w restauracji na koszt firmy. Potrzebna jest pewna atmosfera, która jest tworzona również (w dużej mierze) dzięki odpowiedniej dekoracji. Dekoracja wydarzenia firmowego to cały kompleks prac organizacyjnych i projektowych, a także duża ilość unikalnych elementów do dekorowania, które należy specjalnie przygotować z wyprzedzeniem.

 

Przy ozdabianiu wydarzenia trzeba wziąć pod uwagę:
•specyfikę działalności firmy (dekorowanie imprezy firmowej dla zespołu projektantów to nie to samo, co dekorowanie z okazji świętowania dla zespołu frezerów);
•charakter pracy jej pracowników;
•atmosferę w zespole;
•płeć i wiek osób pracujących, i in.

 

Trudno sobie wyobrazić organizację uroczystego wydarzenia firmowego bez gustownie przygotowanej sali bankietowej. Ważne jest podkreślenie indywidualności święta, utrzymanie firmowego stylu na imprezie (sprawdzą się dekoracje z symboliką firmy), dobór i ustawienie specyficznego oświetlenia, zapewnienie firmowych upominków. Impreza firmowa pomoże wszystkim pracownikom poczuć się częścią jednego zespołu.

Słodycze na imprezę firmową

Organizując słodki stół, będący elementem imprezy firmowej, należy zastanowić się nad ciastami. Tort to wspaniały deser, który idealnie sprawdzi się jako element słodkiego stołu podczas firmowego wydarzenia. Symbolizuje jedność, gdyż jest podawany w całości i krojony na porcje w miarę potrzeb. Dla osiągnięcia uniwersalności, preferuje się proste warianty tortów, takie jak: sernik, miodownik albo biszkopt z jogurtem. Unikaj skomplikowanych deserów, które mogą nie przypaść do gustu wszystkim gościom. Piękny, a wręcz nawet ekskluzywny tort, można zamówić na stronie tortynabema.pl. Cukiernicy z Tortowni na Bema kreatywnie podejdą do realizacji każdego zlecenia, dbając nie tylko o doskonałą jakość deseru, ale i jego piękne zdobienie.

 

Jednak tort nie jest jedyną ciekawą opcją, nad którą warto się zastanowić przed przygotowaniem się do imprezy firmowej. Doskonałym wyborem będą też przykładowo porcjowane smakołyki, na przykład babeczki. Mogą być umieszczone osobno i podawane przez całą imprezę. Babeczka z kremową czapką to uniwersalny wybór, łatwy do udekorowania w stylu firmy. Te brandowane przysmaki niewątpliwie będą popularne na zdjęciach i w mediach społecznościowych gości wydarzenia.

 

Klasyczne ciasteczka to wykwintne uzupełnienie każdego firmowego wydarzenia. Cukiernie oferują szeroki asortyment opcji, pozwalających zaspokoić gusta każdego pracownika. Pokazuje to również zorientowanie na indywidualne preferencje każdego uczestnika wydarzenia.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ