Tuesday, June 18, 2024
Home / Moda  / Design  / Sekretne zwierzenia szafki nocnej

Sekretne zwierzenia szafki nocnej

Co powiedziałyby ci meble, gdyby zostały obdarzone taką umiejętnością?

rosanero szafki nocne dom design

Szafka nocna to najbliższy sercu element mieszkania. Model Silva Rosanero / fot. Rorsanero

Dom tworzą składowe elementy, do których się przywiązujemy. Wydawać by się mogło, że urządzamy przestrzeń jako spójną całość i tak też staramy się dobierać poszczególne jej elementy. Jednak praktyka pokazuje, że ładne wnętrze to tylko połowa sukcesu, a przywiązujemy się do detali. Wszak człowiek jest taki sentymentalny!

rosanero szafki nocne dom design

Szafka nocna to najbliższy sercu element mieszkania. Model Silva Rosanero / fot. Rorsanero

Są takie chwile w życiu, które wspomina się ze wzruszeniem, a że w domu spędzamy bardzo dużo czasu, to właśnie w nim napotyka nas najwięcej takich chwil. To tu odpoczywamy, przebywamy z najbliższymi, przyjmujemy gości, snujemy plany, szykujemy posiłki. Czasem myślimy, by z niego się wyrwać, ale nie ma innego takiego miejsca na ziemi, w którym czujemy się równie bezpiecznie i komfortowo. Jedni uwielbiają długie, leniwe niedziele na sofie w salonie, inni rozmowy przy kominku, jeszcze inni kąpiele w pianie po ciężkim dniu pracy. W każdym tym wspomnieniu jest miejsce na… ulubiony mebel.

Choć kuchenny stół, przytulny narożnik czy ogromna wanna budzą ciepłe skojarzenia, to szafka nocna jest najprawdopodobniej najbliższa twojemu sercu. A gdyby mogła… swoje zwierzenia opisałby na niejednej karcie. A sypialnia to miejsce magiczne. W niej zaczynasz swój dzień i tam też go kończysz, a najbliższe twemu sercu przedmioty leżą na szafce obok łóżka. Fascynująca książka, kubek gorącej herbaty, ulubiony krem – to tylko niektóre z nich. Sięgasz po nie kilka sekund po otwarciu oczu, a odkładasz chwilę przed odpłynięciem w krainę snów.

Warto zadbać o to, by sypialnia była miejscem, w którym możesz odetchnąć, przystanią relaksu, dopracowaną w każdym calu. Wybór mebli i detali do sypialni powinien być solidnie przemyślany i nocna szafka również nie powinna być pochopnym zakupem. Nie chodzi tutaj tylko o walory estetyczne.

Rosanero to marka tworząca piękne a zarazem nowoczesne meble. To ważne dla tych, którzy obawiają się, że wszechobecny trend minimalizmu i prostoty zabija cały urok wnętrz. Firma nie tworzy mebli na jeden sezon. Mebel ma za zadanie służyć przez wiele lat, w końcu i do nich się przywiązujemy. Materiały, z których powstają meble Rosanero są najwyższej jakości, bo producenci dobrze wiedzą, że sam piękny wygląd nie wystarczy na lata. Liczy się również wykonanie. Doskonałej jakości włoskie lakiery, naturalne lite drewno oraz najlepsze włoskie i polskie tkaniny, charakteryzujące się różnorodnością struktur, bogactwem kolorów i odcieni.

szafka nocna dom wystrój rosanero desing styl

Model Angolo / fot. Rosanero

Urządzając swoją sypialnie, koniecznie sprawdź ofertę Rosanero. Nie podpowiemy ci, jak stworzyć idealne, przytulne gniazdko, bo ty wiesz najlepiej co wprawia cie w relaksującą błogość, ale TUTAJ znajdziesz funkcjonalne, nowoczesne i stylowe szafki nocne, które dopełnią miejsce wypoczynku. Urocze szafki wykonane są z najlepszych materiałów, a klient może zdecydować jakie wykończenie wybrać: połysk, czy mat. Samodomyk ułatwia użytkowanie, zwłaszcza tym, którzy są w ciągłym pośpiechu. Do zamawiającego produkt przychodzi już złożony, co pozwala już od pierwszych dni cieszyć się z nowego mebla.

alba szafka sypialnia meble

Model Alba / fot. Rosanero

Duży wybór kolorów z palety RAL pozwoli zdecydować ci, czy chcesz postawić na niezobowiązującą klasykę, czy może wolisz energetycznym kolorem nadać charakteru swojej sypialni. Nowoczesny design sprawia, że szafki dostępne w ofercie Rosanero pasują do każdego wnętrza, od wymyślnych, aż po te proste, wręcz ascetyczne. Blat może zmieścić stylową nocną lampkę i podręczne rzeczy, a w pojemnych szufladach schowasz np. ręczniki, czy skarpety. Na koniec warto dodać, że tylko teraz wszystkie szafki nocne Rosanero dostępne są w promocji -10%.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ